ARCHIWUM

Bóg poprosił go o ujawnienie afery pedofilskiej. Hollywood to jednak bagno

Były aktor dziecięcy Corey Feldman powiedział w wywiadzie dla "Dr Oz Show", że Bóg doprowadził go do ujawnienia prawdy o osobach zaangażowanych w pedofilię w Hollywood.

Feldman zorganizował zbiórkę pieniędzy na produkcję filmu mającego ukazywać kulisy pedofilii w Hollywood. Jak zaznacza, wielu dziecięcych aktorów to ofiary tego przestępstwa. 

 

Kiedy Feldman publicznie ogłosił swój zamiar, o mało nie stracił życia. W jego kierunku zmierzały dwa rozpędzone monster trucki. "Ja i mój ochroniarz dosłownie utknęliśmy na małej białej linii między dwoma ciężarówkami, które nadciągały z obu stron" – mówi.  „Wierzę, że Bóg położył rękę na mnie i wyprowadził mnie z drogi tego dnia" – dodał. 

 

Feldman przekonuje, że do ujawnienia pedofilii w Holywood i zrobienia o tym filmu natchnął go sam Bóg: „Chcę zrobić film, w którym mógłbym wszystko ujawnić. Na razie zbieram pieniądze na ten cel” – mówi aktor. „Jestem tutaj, aby nieść Boże przesłanie miłości i światła. Pozwólmy, aby ludziom powiedziano prawdę, nadszedł czas na odkupienie, chodzi o zadośćuczynienie!"

 

Feldman zapowiada, że przygotowanie filmu zajmie mu około roku. Na razie, z obawy o własne bezpieczeństwo, nie podał publicznie wszystkich nazwisk pedofilów. Aktor zamierza zebrać 10 milionów dolarów. Pieniądze będą potrzebne nie tylko na produkcję filmu i jego dystrybucję, ale także na prawników i uzbrojoną ochronę.

Źródło: christianpost.com/Mały Dziennik

Komentarze

Zobacz także

Niejasności „Amoris laetitia” nie są przypadkowe. Kongregacja Nauki Wiary i wiele Episkopatów przestrzegało papieża przed sformułowaniami w tym dokumencie

Redakcja malydziennik

Biskup pójdzie na obchody Narodzin… Nie, nie Pana Jezusa. Nie uwierzycie, że coś takiego mogło się zdarzyć

Redakcja malydziennik

Kolejny CIOS dla Wielkiej Brytanii! Opozycja jest zgodna: przedterminowe wybory…

Redakcja malydziennik
Ładuję....