WYDARZENIA

"Bóg otworzył drogę", aby ratować dziewczynkę z piekła zgotowanego przez ISIS

Dave Eubank to były żołnierz sił specjalnych USA, który obecnie prowadzi chrześcijańską organizację humanitarną Free Burma Rangers. Niesie ona pomoc m.in. cywilom w Iraku, w miejscach, w których toczą się walki.

 

Dave Eubank opowiada, że pewnego dnia odebrał telefon. Ktoś prosił go o pomoc. Po ataku ISIS wielu Irakijczyków straciło życie, było też wielu rannych, bez szybkiej pomocy ich szanse na przeżycie były niewielkie. Zespół Eubanka wierzył jednak, że muszą podjąć próbę.

 

"Dotarliśmy na miejsce. Spotkaliśmy płaczącego mężczyznę, który mówił, że w ataku życie straciła jego córka. Wokół leżały ciała zabitych, rannych i umierających – młodych i starszych. Nagle wśród tych ciał zauważyłem ruch” – opowiada Eubank.

 

"Zobaczyliśmy żywą osobę, ale nie potrafiliśmy jej pomóc, bo byliśmy pod obstrzałem. To była mała dziewczynka. Bardzo płakała. Wezwaliśmy pomoc. Zaczęliśmy się też modlić do Boga, żeby otworzył nam drogę”.

 

Mężczyzna w pewnym momencie podbiegł do dziecka, złapał ją na ręce i szybko przebiegł linię ognia. Dziecko płakało, ale udało się je uratować. 

Źródło: hellochristian.com/Mały Dziennik

Komentarze

Zobacz także

Niesamowita wiadomość z Manchesteru: kobieta ocalała przez telefon komórkowy

MASAKRA na festiwalu. Napastnicy STRZELALI do panikującego tłumu (WIDEO)

Redakcja malydziennik

Twoje dziecko ogląda nową wersję "Pszczółki Mai"? Uważaj na podteksty seksualne użyte w bajce!

Redakcja malydziennik
Ładuję....