Blogerka zebrała MILION złotych sprzedając własne książki. Wszystko przekazała na WOŚP

Sprzedawała ebooki własnego autorstwa z przeznaczeniem całości dochodu na WOŚP. Zbiórka przyniosła wielki sukces – ponad milion złotych! Wszystko odbyło się na Instagramie.

Nicole Sochacki-Wójcicka, znana na Instagramie pod pseudonimem mamaginekolog, jest obserwowana przez 376 tysięcy osób. Chciała w jakiś sposób wesprzeć działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, której urządzenia uratowały wcześniej życie jej synka Gilberta. Postanowiła przeznaczyć na cel zbiórki ebooki z napisanymi przez siebie książkami #instaserial o miłości i o ślubie. Sprzedawała je za 10 złotych na swoim profilu.

O sukcesie zbiórki poinformował też Jerzy Owsiak. Podczas wypowiadania nazwy profilu mamyginekolog był wyraźnie zdziwiony tak dużą sumą zebraną przez nieznaną jemu osobę.

View this post on Instagram

Myślałam, że nie ma ludzi bezinteresownie dobrych dopóki nie poznalam @mamaginekolog ❤️ Będę to powtarzać jeszcze kiedyś swoim wnukom. Mam łzy w oczach jak to piszę. Ja to mam jednak dużo szczęścia w życiu, że poznaje takie osoby. Mam gdzieś to, że za chwile ktoś napisze „o boooze już mogłabyś skończyć z tym wazeliniarstwem” NIEEEEEE NIE SKOŃCZĘ jak Ci nie pasuje to nie czytaj. Jej się należy jak nikomu innemu. Mam to szczęście, ze znam ją osobiście i wiem jaką osobą jest prywatnie. Wiem, jak ciężko pracowała na swój sukces i pracuje nadal nie spoczywa na laurach. Nie mam słów i dziękuje komuś na górze za takie osoby jak ona. Jurek Owsiak jak widać chyba nie ogarnął kim jest @mamaginekolog mamaginekolog i tego, że zebrała ponad 1mln na @fundacjawosp 😁❤️🙈🙈 Dobra ważne, że my wiemy!!!💪🏼💪🏼💪🏼 SIEEEEEEMA HEJTERZY i Wasze smieszne grupy 😂✌🏻✌🏻✌🏻 @bejjjata dzięki za filmik❤️

A post shared by Emilia Lubańska-Jóźwiak (@emilievivre) on

Tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbywał się pod hasłem „Pomaganie jest dziecinnie proste”. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Źródło: Deon.pl

Fot. Instagram, Wiadomości. dziennik.pl

ZOBACZ TEŻ: https://malydziennik.pl/pilne-komitet-noblowski-przyjal-kandydature-jurka-owsiaka-do-nagrody-nobla/

Komentarze
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.