ARCHIWUM

Biuro posła Suskiego oblane farbą. Kto nakręca tę spiralę nienawiści?

Oblano półprzezroczystą substancją szybę w siedzibie biura parlamentarzystów PiS w Lipsku w nocy ze środy na czwartek na Mazowszu – poinformował PAP wiceprzewodniczący klubu PiS Marek Suski. W Lipsku znajduje się biuro Suskiego oraz wicemarszałka Senatu Adama Bielana.

Według posła do zdarzenia doszło w nocy ze środy na czwartek. Oblane zostały półprzezroczystą, lekko brązową substancją, okno w biurze; na miejsce przybyła policja, spisano protokół – powiedział PAP Suski.

 

O zdarzeniu informowano wcześniej na portalu TVP Info. Jak mówił asp. Tomasz Krukowski z Komedy Powiatowej Policji w Lipsku, policję powiadomił właściciel posesji, który wynajmuje lokal PiS. "Szyba została zalana substancją nieznanego pochodzenia, zebrano ślady dowodowe" – podkreślił.

 

"Mamy w mieście monitoring, trwa jego analiza. Mamy nadzieję, że przyniesie to taki skutek, że sprawca zostanie zatrzymany" – dodał policjant. Substancja miała być oleista, o brązowym zabarwieniu.

 

W ubiegłym tygodniu nieznani sprawcy oblali czerwoną farbą drzwi wejściowe oraz elewację szczecińskiego biuro posłów PiS Joachima Brudzińskiego oraz Leszka Dobrzyńskiego. (PAP)

 

 

 

 

Źródło: PAP

Komentarze

Zobacz także

Piekło istnieje. Oto DOWÓD!

Redakcja malydziennik

Polska gospodarka jest SZALONA: wzrost PKB, spadek bezrobocia, a to nie wszystkie prognozy tego instytutu

Redakcja malydziennik

To bardzo ważne zmiany dla wszystkich Polaków. Chodzi o LECZENIE!

Redakcja malydziennik
Ładuję....