ARCHIWUM

Bill Gates wyznał prawdę o Koronawirusie. Tak naprawdę…

Jeden z najbogatszych mieszkańców ziemi powiedział prawdę na temat koronawirusa. Wiele osób będzie zaskoczonych.

Bill Gates wyznał prawdę o koronawirusie.  Gates sądzi, że mimo przespania ostrzeżeń sprzed kilku lat, teraz możemy lepiej przygotować się na wybuch kolejnej pandemii. Gates twierdzi, że kolejna panedmia może zostać wywołana przez bioterroryzm.

W jednym z ostatnich wywiadów zapytany o to, dlaczego kilka lat temu ostrzegał przed pandemią, tłumaczył, że żyjemy w świecie zglobalizowanym, połączonym, a fakt, że dużo podróżujemy, sprzyja jej rozwojowi.

– Wiedzieliśmy, że może pojawić się koronawirus, który rozprzestrzeni się bardzo szybko i może zabić dziesiątki milionów ludzi, więc powinniśmy przetestować naszą reakcję. Zdecydować, kto zajmie się testami; sprawdzić, kto zajmie się wyszukiwaniem osób, z którymi zarażony miał kontakt i jak będzie wyglądała diagnostyka, praca nad szczepionkami. Tak, żebyśmy byli gotowi na moment, w którym pandemia nadejdzie i zadziałali znacznie szybciej – mówił Bill Gates w programie „The Late Show with Stephen Colbert”.

Gates ocenił, że w większości ostrzeżenia przed pandemią zignorowano. I to jest główny powód dzisiejszej pandemii. Twórca Microsoftu powiedział, że wykonano maksymalnie 5 procent tego, co powinno się zrobić.

– Powstała koalicja na rzecz przygotowania epidemicznego, pojawiły się innowacje dotyczące platform pracy nad szczepionkami i to właśnie one są wśród tych, które zaczynają w tej chwili badania szczepionek na ludziach – tłumaczył Gates.

Komentarze

Zobacz także

Kaczyński: "Obowiązującą konstytucję można śmiało nazwać postkomunistyczną"

Redakcja malydziennik

ZNALAZŁEŚ SIĘ W SYTUACJI BEZ WYJŚCIA? POMÓDL SIE TĄ MODLITWĄ, A DOZNASZ PRAWDZIWEGO UKOJENIA!

Redakcja malydziennik

To przełom w leczeniu AUTYZMU? Naukowcy testują właśnie lek opracowany 100 lat temu

Redakcja malydziennik
Ładuję....