WYDARZENIA

Bezczelni Czeczeni udawali uchodźców! Okazali się zwykłymi…

26 lipca austriackie służby migracyjne przekazały funkcjonariuszom z Placówki Straży Granicznej w Bielsku-Białej 18 cudzoziemców, którzy wcześniej starali się w Polsce o ochronę międzynarodową.

Cudzoziemców, siedemnaścioro obywateli Rosji narodowości czeczeńskiej i Gruzina, przekazano w rejonie dawnego przejścia granicznego Zwardoń-Skalite. Wszyscy próbowali uzyskać w Austrii status uchodźcy, ale wcześniej starali się o ochronę międzynarodową w Polsce. Cudzoziemcy zostali przyjęci przez Straż Graniczną zgodnie z rozporządzeniem unijnym Dublin III, czyli do kraju, w którym złożyli pierwsze wnioski o ochronę.

Większość z przekazanych cudzoziemców złożyła pisemne wnioski o ochronę międzynarodową lub o wznowienie umorzonych przez stronę polską postępowań administracyjnych w tej sprawie. Zostali skierowani do Centralnego Ośrodka Recepcyjnego Urzędu do Spraw Cudzoziemców.

Bezczelni Czeczeńcy udawali uchodźców, nadużyli gościnności i otwartości Polaków. Zostali przyjęci przez nasz kraj, a kiedy tylko nadarzyła się okazja zwiali do Austrii. Ile jeszcze takich sytuacji muszą opisać media, aby do polityków PO i Nowoczesnej dotarło, że Polska absolutnie nie powinna przyjmować żadnych imigrantów? Czy bezczelni imigranci zostaną deportowani z naszego kraju najszybciej jak to możliwe?

Źródło: strazgraniczna.pl / Mały Dziennik

Komentarze

Zobacz także

„To sprowadza kobietę do statusu żywego inkubatora”. A jednak liberałowie chcą to legalizować…

Redakcja malydziennik

Wieńce adwentowe i ozdoby świąteczne z PREZERWATYW. Organizacja aborcyjna szykuje się na Boże Narodzenie

Redakcja malydziennik

Wielkie halo o małego „Jasia”

Ładuję....