WYDARZENIA

Bardzo ważna informacja o śledztwie ws. śmierci Magdaleny Żuk!

Kobieta, która zginęła w Egipcie, wciąż stanowi zagadkę dla polskich organów ścigania. Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze, która prowadzi postępowanie w jej sprawie właśnie powzięła ważną decyzję.

Organ prowadzący sprawę zadecydował o przedłużeniu śledztwa ws. Magdaleny Żuk do 31 października 2017 roku. Obecnie, pomimo wysłuchania ponad stu świadków, nadal nie wiadomo, co spowodowało śmierć 27-latki. Prokuratura prowadzi szerokie działania, aby wyjaśnić zagadkową sprawę.

 

Przedmiotem postępowania są wydarzenie z Egiptu, jak i te dziejące się w Polsce. Przesłuchani, to bliscy kobiety, detektywi, którzy zajmowali się sprawą, współpasażerowie i goście tego samego hotelu. Ponadto prokurator czeka na pełny raport od egipskiego odpowiednika.

 

Maga Żuk zginęła w Egipcie na początku maja. Wśród teorii na temat jej śmierci jest handel ludźmi, a także pijaństwo.

Źródło: dorzeczy.pl

Komentarze

Zobacz także

Lekarze nie chcieli ratować jej dziecka! Uznali, że to…

Redakcja malydziennik

Splądrowano plebanię, podłożono ogień pod budynki diecezji, sprofanowano katedrę. "Księża musieli uciekać do lasu, jeśli wyjdą, zostaną zabici"

Redakcja malydziennik

Była jedną z najsłynniejszych surogatek na świecie. Oto jak wygląda przemysł wynajmowania macic. To zbrodnia na kobietach!!!

Redakcja malydziennik
Ładuję....