WYDARZENIA

BARBARZYŃSTWO!!! Skazują chrześcijan, by sprzedać ich narządy!

Chrześcijanie są najbardziej prześladowaną grupą świata. W Chinach część skazanych za praktykowanie swojej wiary chrześcijan jest… skazywanych na śmierć, by pobrać od nich narządu do przeszczepów.

Przymusowe pobieranie narządów od osób skazanych (niekoniecznie na śmierć) w Chinach to nadal rzeczywistość – wynika z raportu przygotowanego przez dwóch kanadyjskich prawników. A Bob Fu z organizacji China Aid, chiński chrześcijanin, walczący o wolność religijną w Chinach przekonuje, że nie jest wykluczone, iż chrześcijan celowo kieruje się do obozów i skazuje na kary, dzięki którym można wykorzystać ich narządy. Jego zdaniem konieczne jest niezależne śledztwo w tej sprawie.

 

W Chinach przeprowadza się od 60 do 100 tysięcy przeszczepów. Ogromna część z narządów przeszczepianych pobieranych jest przymusowo, także od więźniów czy skazanych na śmierć. Często pochodzą one także od więźniów sumienia, skazanych za praktykowanie chrześcijaństwa, buddyzmu, a niekiedy islamu.


Chińskie władze odrzucają takie oskarżenia i zapewniają, że wszystkie transplantacje zachodzące w tym kraju są przeprowadzane dzięki pozyskanym od dobrowolnych dawców organom.

 

TPT/ChristianPost

Źródło:

Komentarze

Zobacz także

Wezwał policję, bo zaatakowało go stado jaszczurek. Na miejscu okazało się, że…

Adam Gaafar

Masakra przed komisariatem w Opolu! Jedna osoba nie żyje!

PILNE! Kwarantanna w Poznaniu. A wszystko przez agresywnego NIETOPERZA

Redakcja malydziennik
Ładuję....