CYWILIZACJA RODZINA

BARBARZYŃSTWO! Dwie lesbijski wykastrowały i zamordowały małego chłopca! [WIDEO]

Przerażająca zbrodnia w mieście Samambaia w Brazylii. Para lesbijek zamordowała 9-letniego chłopca – syna jednej z nich. Rok wcześniej kobiety go wykastrowały. 

Sprawcami morderstwa są 27-letnia Rosana Auri da Silva Cândido i jej 28-letnia partnerka Kacyla Priscyla Santiago Damasceno. Lesbijki zamordowały chłopca – synka Damasceno –  gdy ten spał. Według informacji podanych przez śledczych kobiety miały kilkukrotnie dźgnąć dziecko nożem. Do zabójstwa doszło w nocy z 30 na 31 maja.

Czytaj także: POLAK, którego bał się sam AL CAPONE! Jego gang istnieje do DZIŚ! [WIDEO]

Co więcej, rok temu kobiety z niewiadomych powodów postanowiły wykastrować chłopca. Sprawa jest tym bardziej wstrząsająca, że po morderstwie lesbijki rozczłonkowały ciało i schowały szczątki do dwóch szkolnych toreb i walizki. Jedna z kobiet zostawiła je nieopodal boiska szkolnego. Zmasakrowane ciało 9-latka znalazły bawiące się na boisku dzieci, które zawiadomiły policję.

W trakcie śledztwa wykazano także, że wcześniej kobiety próbowały pozbyć się zwłok paląc je na grillu. Zamordowany chłopiec miał o rok młodszą siostrzyczkę, która potwierdziła, że lesbijski zabiły jej braciszka.

Media w Brazylii próbują doszukiwać się motywu zbrodni. Jedną z sugestii jest odprawienie przez kobiety obrzędu satanistycznego.

Fot. Screen Facebook

Źródło: Super Express / acre.com

Komentarze

Zobacz także

Polki chętnie wyjechałyby do pracy za granicę. Co tam chcą robić?

Redakcja malydziennik

Terlikowska: Wraz ze zdradą umiera drugi człowiek zraniony do głębi

Redakcja malydziennik

Jedna z największych tajemnic wypływa na wierzch? Hitlerowskie złoto na dnie morza! Zaledwie 19 mil od Łeby.

Redakcja malydziennik
Ładuję....