WYDARZENIA

Babcie walczą o aborcję. Ciekawe, czy zgodziłyby się na abortowanie swoich wnuków?

Pod skrzydłami Planned Parenthood wyrasta nowy ruch. To babcie, które walczą o aborcję dla swoich dzieci i wnuków.

Założycielką grupy proaborcyjnych babć jest Judy Kahrl. Ostatnio zwróciła uwagę mediów, kiedy na Twitterze zamieściła swoje zdjęcie w otoczeniu wnucząt, a wszyscy ubrani w koszulki z logo organizacji „Grandmothers for Reproductive Rights” (GRR).

 

Pod hasłem praw reprodukcyjnych kryje się rzecz jasna kwestia aborcji. Komentatorzy zadają pytanie, czy pani Kahrl zgodziłaby się na aborcję swoich wnuczek, gdyby te były jeszcze w łonach matek. Przecież, gdyby zostały aportowane, nigdy nie uśmiechałyby się, nigdy nie pozowałyby z babcią do zdjęć.

 

O swojej idei Kahrl niedawno rozmawiała z telewizją CBS News: "Cóż, GRR naprawdę zaczął się jako żart", powiedział. „Myślę, że kobiety budzą się, czują się zagrożone, że ktoś zechce odebrać im ich prawa” – przekonywała.

 

"My tego nie robimy dla siebie. Działamy dla naszych córek, naszych synów, naszych wnuków, naszych wnuczek".

 

Proaborcyjne poglądy Kahrl wyssała niemalże z mlekiem matki. Dorastała w bogatym domu. Jej dziadek, James Gamble, był współzałożycielem Procter & Gamble. Jej ojciec, Clarence Gamble, był lekarzem, który pracował z Margaret Sanger.

 

Kiedy starsze kobiety zakładają organizacje walczące o aborcję, ich wnuki – przeciwnie. Coraz częściej opowiadają się pro-life. W USA na uniwersytetach powstaje coraz więcej grup zrzeszających obrońców życia.  

"Grandmothers for Reproductive Rights" is the advocacy group you need to know about right now: https://t.co/AxPT8vvJDq pic.twitter.com/d9AYsmSghw

— Planned Parenthood (@PPact) April 26, 2017

Źródło: LifeNews.com

Komentarze

Zobacz także

Kolejny przypadek potwierdza istnienie tej rzadkiej choroby! Pocenie się krwią NAPRAWDĘ ISTNIEJE!

Redakcja malydziennik

Polscy SPORTOWCY popierają HOMOSEKSUALIZM! Przeczytaj, KTÓRY z nich jest ZA!

M. A.

Policja potrzebuje pomocy w złapaniu tego złodzieja, bo NIE MOŻE PRZESTAĆ SIĘ ŚMIAĆ

Redakcja malydziennik
Ładuję....