ARCHIWUM

Ateistyczny pa(u)łkownik Adam Mazguła haniebnie o intronizacji Jezusa: Czekam na aresztowania

Z niektórych komunistycznych oficerów „Podręcznik Młodego Bezbożnika” nie wychodzi łatwo. Takim jest bohater mainstreamowych mediów pułkownik (a może pałkownik) Adam Mazguła.

Wojujący ateista postanowił podzielić się swoimi przemyśleniami na Facebooku. I od razu oskarżył władzę o… zdradę. „Czekam na aresztowanie tych ludzi za bezprawne pogwałcenie Konstytucji RP i ogłoszenie samozwańczo Polski – Królestwem, a Rządu RP – Dworem Królewskim. Nieobecny Król na koronacji się nie stawił, bo zmarł tragicznie 2 tys. lat temu. Jednak bezwarunkowe podporządkowanie mu narodu, to niebywałe pogwałcenie praw obywatelskich” – oznajmił.

 

Jeśli jednak zakpili z narodu ośmieszając nas na całym świecie, to stali się błaznami narodu! Nie chce takich władz, które oddają kraj w obce władanie dla hecy!” – uzupełnił. A potem przypomniał swoje wcześniejsze wpisy. „Nie ma wątpliwości, że Bóg tu jest tylko dla pozoru, że chodzi o nową polską wiarę. Wiarę dla elit biskupich, o pieniądze i władzę absolutną. O królestwo bez króla, ale z jego pośrednikami. O armię na usługach, o złote ściany kościołów i biskupich pałaców, nasączonych już wcześniej potem wiernych i krwią wrogów. O próżność i butę, o świętość za życia.

Chodzi o wiarę smoleńską! Ona zmieni konstytucyjne zapisy, zapewni państwo wyznaniowe i kierowniczą rolę ministrantów. Najlepiej, aby nie byli najbardziej rozgarnięci i dali się sterować. Ale tych już mamy!” – napisał.


Są najwyraźniej tacy, którym wszystko kojarzy się ze Smoleńskiem. Tyle, że w tej sprawie Smoleńsk nie ma nic do rzeczy. Uznanie zaś, że uznanie Jezusa za Króla i Pana naszego życia narusza w czymkolwiek prawa obywatelskie komunistycznego p(a)ułkownika dowodzi, co najwyżej problemów samego Mazguły.

 

Bsz/Facebook.com

Źródło:

Komentarze

Zobacz także

BŁYSKAWICZNA reakcja prezydenta Gdańska na zeznania Marcina P. Komu wierzyć?

Redakcja malydziennik

Szokujące słowa Wasserman o Michale Tusku

Redakcja malydziennik

Alimenciarzu, albo będziesz płacił, albo pójdziesz zamiatać ulice!

Redakcja malydziennik
Ładuję....