CYWILIZACJA

Aroganccy Niemcy bezkarnie niszczyli polski park narodowy! Zostali zatrzymani!

Policjanci, straż leśna i pracownicy Karkonoskiego Parku Narodowego prowadzą wspólne akcje przeciwko motocyklistom i użytkownikom quadów rozjeżdżających górskie lasy w okolicach Jeleniej Góry. W czasie jednej z takich akcji, polskie służby mundurowe zatrzymały grupę 7 motocyklistów z Niemiec. Wandale zostali ukarani mandatami od 500 do 1000 złotych.

Służby prowadziły działania jednocześnie w wielu miejscach powiatu jeleniogórskiego. W akcji brało udział kilka mieszanych patroli złożonych z policjantów i strażników. Wykorzystane zostały także kamery, które rejestrowały osoby poruszające się pojazdami mechanicznymi po lasach.

 

Zgromadzone dowody są obecnie analizowane. Niewykluczone, że ich podstawie mogą zostać wszczęte kolejne postępowania. – Wspólne działania leśników i mundurowych mają nie tylko zapobiec niszczeniu przyrody, ale też sprawić, że spacerowicze będą czuli się bezpieczniej i nie będą narzekali na hałasy – informują policjanci.


Pozostaje pytanie czy Niemcy zapłacą owe mandaty. Niemcy to naród raczej skłonny do kradzieży i wandalizmu (vide II wojna światowa i zniszczenie Warszawy) niż do płacenia za szkody, które wyrządził, o czym Polacy szczególnie się przekonali.

 

 

 

 

Źródło: gazetawroclawska.pl

Komentarze

Zobacz także

Ogłosił się prorokiem, miał tysiące wyznawców. Kim był przywódca sekty, która zabiła…

Adam Gaafar

Wojewoda pomorski zmienia zdanie. Będzie żałoba po śmierci prezydenta Adamowicza

Redakcja malydziennik

Nowa robota dla pielęgniarek. Teraz mają dobijać pacjentów

Redakcja malydziennik
Ładuję....