WYDARZENIA

Aroganccy Niemcy bezkarnie niszczyli polski park narodowy! Zostali zatrzymani!

Policjanci, straż leśna i pracownicy Karkonoskiego Parku Narodowego prowadzą wspólne akcje przeciwko motocyklistom i użytkownikom quadów rozjeżdżających górskie lasy w okolicach Jeleniej Góry. W czasie jednej z takich akcji, polskie służby mundurowe zatrzymały grupę 7 motocyklistów z Niemiec. Wandale zostali ukarani mandatami od 500 do 1000 złotych.

Służby prowadziły działania jednocześnie w wielu miejscach powiatu jeleniogórskiego. W akcji brało udział kilka mieszanych patroli złożonych z policjantów i strażników. Wykorzystane zostały także kamery, które rejestrowały osoby poruszające się pojazdami mechanicznymi po lasach.

 

Zgromadzone dowody są obecnie analizowane. Niewykluczone, że ich podstawie mogą zostać wszczęte kolejne postępowania. – Wspólne działania leśników i mundurowych mają nie tylko zapobiec niszczeniu przyrody, ale też sprawić, że spacerowicze będą czuli się bezpieczniej i nie będą narzekali na hałasy – informują policjanci.


Pozostaje pytanie czy Niemcy zapłacą owe mandaty. Niemcy to naród raczej skłonny do kradzieży i wandalizmu (vide II wojna światowa i zniszczenie Warszawy) niż do płacenia za szkody, które wyrządził, o czym Polacy szczególnie się przekonali.

 

 

 

 

Źródło: gazetawroclawska.pl

Komentarze

Zobacz także

(WIDEO) SZOKUJĄCY pościg za 21-latką. Na tylnym siedzeniu wiozła…

Redakcja malydziennik

Śpij, mały Wojowniku! Mama żegna zmarłego na raka synka

Chcesz mieć SZCZĘŚLIWE ŻYCIE? Naukowcy odkryli, że najszczęśliwsi są ci, którzy…

Redakcja malydziennik
Ładuję....