WYDARZENIA

APOKALIPTYCZNE znaki na świecie! Najpierw huragan IRMA, teraz trzęsienie ziemi w Meksyku!

Apokalipsa mówi, o wojnach, przewrotach, kataklizmach i katastrofach. Czy jesteśmy własnie świadkami wypełniania się tych proroctw?

Blisko 220 ludzi zginęło, dziesiątki budynków uległo zniszczeniu, szaleją pożary a miliony ludzi pozostają bez prądu – oto efekty potężnego trzęsienia ziemi, jakie we wtorek miało miejsce w Meksyku. Wstrząsy osiągnęły magnitudę 7,1 w skali Richtera.

 

W gruzach legły lub zostały poważnie uszkodzone 44 budynki. Żywioł ziemi zniszczył bloki mieszkalne, szkoły, fabryki i super market. 

 

Trwają akcje ratownicze, strażacy przeszukują gruzy, próbując dotrzeć do poszkodowanych.

 

To już drugie trzęsienie ziemi w Meksyku w tym miesiącu. Wstrząsy, które nawiedziły Meksyk 7 września zabrały życie 65 osób.

 

Niespełna kilka tygodni temu Stany Zjednoczone nawiedził huragan IRMA, demolując i niszcząc wszystko co napotkał na swojej drodze i powodując ogromne powodzie. Wcześniej przeszedł przez wyspy karaibskie wyrządzając ogromne szkody. Tak więc żywioły powietrza i wody również zebrały swoje tragiczne żniwo.

 

W sierpniu we Włoszech i Kanadzie miały miejsce gigantyczne pożary. Ognisty żywioł pochłonął liczne ofiary.

 

Dodajmy do tego serie krwawych zamachów w Zachodniej Europie, wojnę na Ukrainie i szalejący marksizm kulturowy, który próbuje nam wmówić, że płeć nie istnieje i mamy znaki końca czasów!

Źródło: Mały Dziennik

Komentarze

Zobacz także

Wcześniej umorzył śledztwo przeciw nacjonaliście Międlarowi. Teraz rozwikła sprawę Adamowicza?

Redakcja malydziennik

Co mają wspólnego ze sobą Hindus, pociąg i nagroda Darwina? Zobacz

Redakcja malydziennik

Małgorzata i Tomasz Terlikowscy zakończyli współpracę z MałyDziennik.pl

Ładuję....