RELIGIA

APOKALIPSA nadejdzie, jeżeli ludzie się nie nawrócą! Maryja zapowiada STRASZNE rzeczy

To się może zdarzyć.

Jest to fragment objawienia Maryi w La Salette, 19 września 1846 roku, w sobotę, w dzień poprzedzający Święto Siedmiu Boleści Maryi:

 

Jeżeli mój lud nie zechce się poddać, będę zmuszona puścić ramię Mojego Syna. Jest ono tak ciężkie i tak przygniatające, że już dłużej nie będę mogła go podtrzymywać. Od jak dawna już cierpię z waszego powodu! Chcąc, aby Mój Syn was nie opuścił, jestem zmuszona nieustannie wstawiać się za wami. Ale wy sobie nic z tego nie robicie. Choćbyście wiele się modlili i czynili, nigdy nie zdołacie wynagrodzić mi trudu, którego się dla was podjęłam. Dałam wam sześć dni do pracy, siódmy zastrzegłam sobie, i nie chcą mi go przyznać. To właśnie czyni ramię Mego Syna tak ciężkim. Woźnice przeklinają, wymawiając Imię Mojego Syna. Te dwie rzeczy czynią ramię Mego Syna tak ciężkim. Jeżeli zbiory się psują, to tylko z waszej winy. Pokazałam wam to zeszłego roku na ziemniakach, ale nic sobie z tego nie robiliście; przeciwnie, znajdując zepsute ziemniaki, przeklinaliście, wymawiając Imię Mojego Syna. Będą się one psuły nadal, a tego roku na Boże Narodzenie nie będzie ich wcale.

 

Jeżeli macie zboże, nie trzeba go zasiewać, bo wszystko, co posiejecie, zjedzą zwierzęta. A jeżeli coś wyrośnie, obróci się w proch przy młóceniu. Nastanie wielki głód, lecz zanim to nastąpi, dzieci poniżej lat siedmiu będą dostawały dreszczy i będą umierać na rękach trzymających je osób. Inni będą cierpieć z powodu głodu. Orzechy się zepsują, a winogrona zgniją.

 

Jeżeli się nawrócą, kamienie i skały zamienią się w sterty zboża, a ziemniaki same się zasadzą. 

Źródło: saletyni.pl

Komentarze

Zobacz także

Kard. Dziwisz przekazuje go arcybiskupowi Jędraszewskiemu. NIEZWYKŁY DAR przyjaciela św. Jana Pawła II

Redakcja malydziennik

Jest dramatycznie? Jesteś odrzucony? ZOBACZ, jak z tego wyjść!

Redakcja malydziennik

„Nieprzyjaciel to ktoś, kogo powinienem kochać”

Redakcja malydziennik
Ładuję....