WYDARZENIA

Apokalipsa nadchodzi. Wydarzenia nabierają tempa! Teraz nadszedł czas na Maltę!

Żal patrzeć, jak szybko postępuje destrukcja. Malta 66 głosami przeciwko 1 odrzuciła tradycyjne rozumienie małżeństwa i opowiedziała się za „małżeństwami homoseksualnymi”.

Jak szybkie jest tempo zniszczenia najlepiej widać właśnie w tym kraju, gdzie jeszcze w 2011 roku zakazane były rozwody. Po niespełna sześciu latach uznano, że normalne podejście do małżeństwa dyskryminuje homoseksualistów, i ogromną większością głosów przegłosowano destrukcję małżeństwa.

 

Decyzji tej sprzeciwił się tylko jeden polityk: Edwin Vassallo, który przypomniał, że „chrześcijański polityk nie może pozostawić sumienia poza drzwiami parlamentu”. I chciałoby się powiedzieć AMEN, panie Vassallo. A tym, którzy pozostawili sumienie i wiarę poza drzwiami warto przypomnieć, że poza opinią publiczną jest jeszcze Sąd Boży. Warto o tym pamiętać.

 

Ale cała ta sprawo, a także tempo zmian, uświadamia jeszcze jedno. Ostatnia walka między szatanem a Bogiem stoczy się o małżeństwo. Wydarzenia nabierają tempa. Koniec, wiele na to wskazuje, coraz bliżej. A my musimy pozostać wierni Chrystusowi, Ewangelii, naturze wreszcie. I nie możemy dać się zwieść niszczeniu struktur społecznych w imię rzekomej równości, pseudomiłosierdzia.

 

Tomasz P. Terlikowski

Źródło: MalyDziennik.pl

Komentarze

Zobacz także

Dramatyczne szczegóły akcji ratunkowej w Darłówku ! Przerażajace !

Redakcja malydziennik

Mocne słowa o emigrantach z Watykanu! "Jest niczym cieknący kran", ponadto kard. Turkson przestrzega przed kolejnymi napięciami

Jaki konkretnie: Nie chcę, by warszawskie dzieci uczyły się o homoseksualistach!

Redakcja malydziennik
Ładuję....