POLITYKA

Andrzej Duda to prawdziwy młot na hejterów! Nie uwierzysz jak ZMIAŻDŻYŁ nową publikację Newsweeka

"Przez cały adwent budziliśmy dzieci o świcie i o 6.30 rano byliśmy już w kościele na roratach. Codziennie." – brzmi złowrogi cytat z Janiny Milewskiej-Dudy, mamy Prezydenta RP. Dziś Newsweek skupił się na… wychowaniu Andrzeja Dudy.

"Rodzice prezydenta mieszkają w czteropiętrowym gierkowskim bloku z wielkiej płyty na krakowskim Prądniku Białym. Dla części moich rozmówców to był szok, gdy Dudowie opowiedzieli Milenie Kindziuk w wywiadzie rzece pt. „Rodzice prezydenta” o tym, jak w tym mieszkaniu przez lata modlili się wraz z trójką dzieci. Cała piątka klękała i zaczynała odmawiać „Ojcze nasz”." – to tylko krótki fragment z reportażu Renaty Grochali. 

Codzienne roraty,piątka z religii i droga krzyżowa w mieszkaniu.Tak wyglądało dzieciństwo A.Dudy.Polecam mój tekst w jutrzejszym "Newsweeku"

— Renata Grochal (@renatagrochal) 26 marca 2017

 

Szkalowania za religijność to nic nowego. Andrzej Duda odpowiedział jednak na publikację w serwisie Twitter:

@renatagrochal Szanowna Pani Redaktor! Serdecznie dziękuję za tę promocję ważnych dla mnie wartości budujacych rodzinę. Pozdrawiam!:-)

— Andrzej Duda (@AndrzejDuda) 27 marca 2017

 

Artykuł z gazety Tomasza Lisa już wywołał lawinę komentarzy. Jeden z nich opublikowany został już dziś na Małym Dzienniku.

Źródło: Twitter/ Newsweek

Komentarze

Zobacz także

UWAGA, w strefie Czarnobyla są potężne pożary!

Redakcja malydziennik

„Wypadałoby przyjechać buldożerem, zaorać ten cały sąd i wyrzucić wszystkich tamtejszych sędziów na bruk”. Kluczowe dowody w sprawie Amber Gold zniknęły

Redakcja malydziennik

Hitler na nowo czytany! Awantura w Niemczech z publikacją "Mein Kampf"

Redakcja malydziennik
Ładuję....