ARCHIWUM

Andruszkiewicz OBNAŻYŁ Komisję Europejską! Obrzydliwa obłuda i hipokryzja Junckerów i Timmermansów!

Poseł ruchu Kukiz’15 Adam Andruszkiewicz celnie skomentował ostatnie wydarzenia w Katalonii. Polityk porównał dwie reakcje Komisji Europejskiej; na sytuację w Hiszpanii i na to co dzieje się w Polsce. Jak na dłoni widać, że unijni urzędnicy traktują Polskę jak gorszy sort! Tusk ich przyzwyczaił, że można i tak sobie teraz poczynają.

Sytuacja w Katalonii pokazuje niesamowitą obłudę i hipokryzję Komisji Europejskiej. Kiedy my w Polsce rozmawiamy o reformach i zmianie konstytucji – dostajemy po głowach, a Timmermans straszy nas sankcjami, bo "niszczymy demokrację". Kiedy władze Hiszpanii rozbijają siłą protesty, a policja pałuje mieszkańców Barcelony – Timmermans, Juncker i reszta milczą, twierdząc, że to nie ich sprawa. I nie krzyczą o "łamaniu demokracji". – wypunktował eurokratów polityk Kukiz’15.

 

Po prostu Polska w ostatnich latach przyzwyczaiła wszystkich, że jest chłopcem do bicia, którego można poniżać i kopać przy każdej okazji. I to się musi zmienić. – stwierdził Andruszkiewicz. Poseł stwierdził, że ważne jest by przyspieszyć zmiany w kraju by pokazać Komisji, że jej groźby nie robią żadnego wrażenia na Polsce. 

 

Pokrzyczą, postraszą, ale jeśli będziemy się wspólnie trzymać twardo – to w końcu odpuszczą. To gra warta świeczki. A więc nie patrzmy na jęki Junckera, Tuska czy Petru. Róbmy swoje. A przyszłość będzie nasza! – konkluduje Andruszkiewicz.

 

Źródło: facebook.com

Komentarze

Zobacz także

Trzecia tajemnica fatimska realizuje się teraz. „Zdobędziemy Rzym, zniewolimy wasze kobiety, za pozwoleniem Boga Potężnego”

Redakcja malydziennik

Agresja emigrantów zaczyna się w Polsce: ciemnoskórzy napastnicy dotkliwie ranili Polaka w Częstochowie

Redakcja malydziennik

Powiedzieli mu, że umrze najprawdopodobniej w nocy, ale oto Jezus przyszedł do niego przez św. Antoniego z Radecznicy i … ZOBACZ!

Redakcja malydziennik
Ładuję....