POLITYKA

Andruszkiewicz o Platformie: "rządzili u nas tyle lat, nie zrobili NIC". Celne podsumowanie ujawnionych taśm

Poseł ruchu Kukiz’15 odniósł się na swoim facebooku do ujawnionych niedawno nagranych rozmów pomiędzy Radosławem Sikorskim a Dariuszem Krawcem. Ich treść okazała się wysoce kompromitująca dla byłego szefa MSZ (Sikorski) oraz byłego prezesa Orlenu (Krawiec).

Media nie pozostawiły suchej nitki na Sikorskim i Krawcu, którzy na nagraniu dyskutowali m.in. o polskich uczelni wyższych używając przy tym wulgarnego języka. Niezależna.pl napisała o "knajackim języku i niewybrednych uwagach".

 

Do sprawy odniósł się także poseł Kukiz’15 Adam Andruszkiewicz, który zauważył, że w całej tej sprawie problem polega na tym, że "mówią to ludzie, którzy wtedy rządzili Polską – i zamiast siedzieć w bardzo drogiej restauracji i robić sobie prostackie pogawędki, powinni zakasać rękawy i brać się do roboty. Za reformy, by polskie szkoły mogły gonić te najlepsze na świecie, bo młodzież mamy zdolną i jest taka możliwość."

Andruszkiewicz nie ma jednak złudzeń co do intencji platformerskich dygnitarzy. "Ale po co? Oni wolą służyć Niemcom, balować w drogich restauracjach i nie robić nic. Wszak i tak na koniec wykształcą swoje dzieci na Zachodzie a i sami tam wyjadą, gdzie tak jak Tusk dostaną bardzo dobrą posadę. Jesteście żałośni." – celnie podsumował Platformę poseł Kukiz’15.

Źródło: facebook.com

Komentarze

Zobacz także

Prezydent Duda serdecznie pogratulował Trumpowi zwycięstwa. "Więzi między Polską i Stanami Zjednoczonymi to wspaniały przykład strategicznego partnerstwa"

Redakcja malydziennik

Znajome gwałcicieli z Rimini zaczynają mówić i opowiadają przerażajace rzeczy

Redakcja malydziennik

Krystyna Pawłowicz pyta, czy banki muszą upokarzać swoich pracowników

Redakcja malydziennik
Ładuję....