POLITYKA

Amerykańska polityk nie wytrzymała i powiedziała wprost co myśli o eliminacji dzieci z zespołem Downa

Była gubernator Alaski Sarah Palin to nie tylko amerykańska polityk, ale także mama 9-letniego chłopca z zespołem Downa. Bardzo emocjonalnie zareagowała na wiadomość, że Islandia zabija dzieci takie jak jej syn jeszcze przed urodzeniem.

"Ta nietolerancja dla ludzi, którzy nie wyglądają tak jak my, jest czymś naprawdę złym" – komentowała stanowisko Islandii w telewizji  Fox News.

 

Przypomniała, że Islandia jest "pięknym krajem”. Nie będzie jednak tak piękny, jeśli nie zejdzie ze złej drogi – przekonywała polityk. 

 

Prawie płacząc, Palin mówiła, że jest w szoku, że rząd stara się wyeliminować wszystkich tych, którzy wyglądają troszkę inaczej. To kultura, która ma swoje korzenie w nazistowskich Niemczech – komentowała. 

 

"Dzieci z zespołem Downa są wyjątkowe i czynią świat wyjątkowym" – mówiła Fox News Sarah Palin.

 

Konserwatywna Polityk jest mamą piątki dzieci, w tym najmłodszego Triga z zespołem Downa. 

 

"Myślałam, że Bóg dał mi ciężar, którego nie będę potrafiła unieść" – mówiła podczas jednego ze spotkań. Okazało się, że niepotrzebnie się bała: „Każdego dnia, kiedy się budzi, Trig trze swoje małe oczka, patrzy wokół i się głośno śmieje. Potem zaczyna energicznie klaskać. Każdy dzień wita brawami!” – opowiadała była gubernator Alaski.

Źródło: LifeNews.com/MałyDziennik

Komentarze

Zobacz także

KODziarstwo zaatakowało w Krakowie

Redakcja malydziennik

Ludzi rzucało na boki, wszędzie krew. Horror na pokładzie podczas lotu do Tajlandii. Wszystko przez…

Wielka Brytania po opuszczeniu UE chce partnerstwa z … Polską!

Redakcja malydziennik
Ładuję....