WYDARZENIA

Ameryka Południowa? Nie! Ten pająk został znaleziony w jednym z polskich sklepów!

W jednym z podwarszawskich sklepów odkryto dodatkową zawartość kartonu z bananami. Pracownicy odnaleźli tam pająka nieco mniejszego niż ludzka dłoń.

Warszawska Straż Miejska otrzymała w poniedziałek zgłoszenie z prośbą o interwencję w sprawie pająka. "Znaleźliśmy w pudle z bananami żywego pająka, nie wiemy co to za gatunek. Zamknęliśmy go w plastikowym pojemniku" – napisali pracownicy sklepu, do którego dotarła dostawa bananów. Owoce przebyły długą drogę z Ameryki Środkowej do sklepu w Wawrze.

 

Strażnicy udali się do niego zaraz po 11. Od pracowników przejęli sporej wielkości pająka, którego samodzielnie złapali i umieścili w plastikowym pojemniku. Pająk trafił do ekspertyzy w Ośrodku CITES przy warszawskim zoo. Wstępnie wiadomo, że należy on do rodziny wałęsakowatych.

 

Wałęsakowate są zaś niesławne z powodu przynależenia do nich wałęsaka brazylijskiego, który w 2007 roku przez Księgę Rekordów Guinessa uznawany był za powodującego największą ilość śmierci wśród ludzi.

Źródło: strazmiejska.waw.pl/ MalyDziennik.pl

Komentarze

Zobacz także

Po prostu szokująca wypowiedź byłego niemieckiego prezydenta: Islam jest częścią Niemiec! A Berlin jest bardziej muzułmański, niż katolicki!

Co za historia! Rodzice zostawili ją na targu, bo tylko tak mogli uratować jej życie! A po 22 latach…

Redakcja malydziennik

Niemcy nie wyrobią się z produkcją elektryków i znów KRĘTACZĄ jak się wymigać z elektromobilności

Redakcja malydziennik
Ładuję....