CYWILIZACJA

‚Allahu akbar” krzyczał zabójca 39 osób podczas sylwestrowej imprezy

„Mikołajowy zabójca”, jak go określają media, który zamordował 39 osób, a 69 poważnie ranił w klubie w Stambule krzyczał strzelając do ludzi „Allahu akbar” – wynika z relacji świadków.

Libanka, która była w klubie z mężem opowiada, że gdy zobaczyli strzelającego mężczyznę rzucili się pod stoły, ale wyraźnie słyszeli, że mężczyzna krzyczał „Allahu akbar”. – Słyszeliśmy także, jak deptał po szkle – opowiadała mediom kobieta. Gdy uciekli wraz z mężem do kuchni zobaczyli już tylko zakrwawionych ludzi. 

 

Zaatakowany został modny wśród zamożnej młodej klienteli klub nocny Reina istniejący od 2002 roku. Jest popularny zarówno wśród stambulskiej śmietanki towarzyskiej, jak i turystów. Często bywają tam gwiazdy lokalnych drużyn piłkarskich, jak również celebryci znani z seriali telewizyjnych. Mieści się w dzielnicy Ortakoy w europejskiej części Stambułu, tuż nad brzegiem cieśniny Bosfor.

 

Przed wejściem przechodzi się ostrą selekcję. W środku znajduje się duży bar centralny, a także kilka restauracji i parkietów do tańca. Ceny są wysokie.

Źródło: JihadWatch/PAP

Komentarze

Zobacz także

Polityczna poprawność znowu atakuje! Niektórzy Holendrzy chcą zniszczyć Czarnego Piotrusia, pomocnika Św. Mikołaja , bo …

Redakcja malydziennik

POZNAJ prawdziwą genezę święta kobiet – 8 marca! BĘDZIESZ W SZOKU!

Oto dobroczynny wpływ małżeństwa! Nawet się nie spodziewasz, przed czym może cię ono ochronić

Redakcja malydziennik
Ładuję....