ARCHIWUM

Ale obciach! Politycznej agitki na Woodstocku nawet Hołdys nie zdzierżył

Posłowie PO zawitali na Woodstock. Relację z tego wydarzenia pilnie relacjonowali na portalach społecznościowych. Wyszła z tego groteska, której nie omieszkał skomentować Zbigniew Hołdys.

Na festiwal organizowany przez Jerzego Owsiaka pojechali m.in.: były minister sprawiedliwości Borys Budka z żoną i córką, były minister zdrowia Bartosz Arłukowicz, posłanki Marta Golbik, Krystyna Skibińska i Kinga Gajewska, posłowie Arkadiusz Myrcha, Zbigniew Konwiński i Leszek Ruszczyk. Część posłów Platformy Obywatelskiej miała na sobie jednakowe, festiwalowe koszulki.

 

Polski muzyk i wokalista Zbigniew Hołdys odniósł się na Twitterze do obecności posłów Platformy Obywatelskiej na Woodstocku. Oj, nie będą zadowoleni z takiej recenzji: „To jest pierwsza w historii polityczna agitka na Woodstocku. Z trudem to oglądam. Tak trudno pojechać prywatnie, bez megafo? Przeżyć? BYĆ?” – napisał Zbigniew Hołdys, komentując obecność posłów Platformy Obywatelskiej na Przystanku Woodstock.

 

To jest pierwsza w historii polityczna agitka na Woodstocku. Z trudem to oglądam. Tak trudno pojechać prywatnie, bez megafo? Przeżyć? BYĆ?

Źródło: Twitter, wprost.pl

Komentarze

Zobacz także

Niemcy zaakceptują aneksję Krymu? Zobacz, co powiedział szef MSZ

Redakcja malydziennik

Rosja boi się terrorystów. Na granicy nowe zwyczaje…

Redakcja malydziennik

Ruchu pielgrzymkowego do Medjugorie nie da się powstrzymać!

Redakcja malydziennik
Ładuję....