POLITYKA

Ale obciach! Politycznej agitki na Woodstocku nawet Hołdys nie zdzierżył

Posłowie PO zawitali na Woodstock. Relację z tego wydarzenia pilnie relacjonowali na portalach społecznościowych. Wyszła z tego groteska, której nie omieszkał skomentować Zbigniew Hołdys.

Na festiwal organizowany przez Jerzego Owsiaka pojechali m.in.: były minister sprawiedliwości Borys Budka z żoną i córką, były minister zdrowia Bartosz Arłukowicz, posłanki Marta Golbik, Krystyna Skibińska i Kinga Gajewska, posłowie Arkadiusz Myrcha, Zbigniew Konwiński i Leszek Ruszczyk. Część posłów Platformy Obywatelskiej miała na sobie jednakowe, festiwalowe koszulki.

 

Polski muzyk i wokalista Zbigniew Hołdys odniósł się na Twitterze do obecności posłów Platformy Obywatelskiej na Woodstocku. Oj, nie będą zadowoleni z takiej recenzji: „To jest pierwsza w historii polityczna agitka na Woodstocku. Z trudem to oglądam. Tak trudno pojechać prywatnie, bez megafo? Przeżyć? BYĆ?” – napisał Zbigniew Hołdys, komentując obecność posłów Platformy Obywatelskiej na Przystanku Woodstock.

 

To jest pierwsza w historii polityczna agitka na Woodstocku. Z trudem to oglądam. Tak trudno pojechać prywatnie, bez megafo? Przeżyć? BYĆ?

Źródło: Twitter, wprost.pl

Komentarze

Zobacz także

Kaczyński nie zamierza patyczkować się z Merkel: Niemcy muszą się zdecydować (…) Nie można Polski atakować i jednocześnie liczyć na to, że stosunki będą dobre

Redakcja malydziennik

Prezydent Duda mocno o obronie życia: dzieci z zespołem Downa powinny być CHRONIONE

Redakcja malydziennik

To już jest społeczne uzależnienie. Nauczyciel w technikum zabrał uczniom… Doświadczyli paniki i stresu!

Ładuję....