WYDARZENIA

Ale mocne! Kara śmierci to nic, w porównaniu z tym, co dla gwałcicieli proponuje Miriam Shaded: "gwałcicielom należy odebrać…"

Po sobotnim brutalnym gwałcie na Polkę w Rimimi nie milkną echa, także w polskiej opinii publicznej. Najpierw Patryk Jaki przyznał, że jest za karą śmierci dla gwałcicieli, a teraz Miriam Shaded napisała, co o sprawie myśli.

"Gwałcicielom należy odebrać narzędzie zbrodni" – napisała na Twitterze prezes Fundacji Estera. Dodała także: "Niech żyją do końca życia tak jak kobieta musi żyć z tragedią, która ją spotkała". Bardzo ostra wypowiedź Shaded kontrastuje nawet z propozycją Patryka Jakiego.

 

Wiceminister sprawiedliwości przyznał, że jest za karą śmierci "dla tych bydlaków", a nawet przywróceniem tortur. I jedna, i druga kara przełożyła by się na zaprzestanie gwałtu przez te osoby, ale czy tędy droga?

 

W sobotę nad ranem czterech napastników brutalnie i wielokrotnie zgwałciło Polkę na wakacjach w Rimini. Jej mąż został dotkliwie pobity.

Gwałcicielom należy odebrać narzędzie zbrodni. Niech żyją do końca życia tak jak kobieta musi żyć z tragedią, która ją spotkała.

— Miriam Shaded (@miriam_shaded) 28 sierpnia 2017

Źródło: Twitter/ telewizjarepublika.pl

Komentarze

Zobacz także

Ta zakonnica rozbawi cię do łez! Jest niesamowita!

Ochotnicza Straż Pożarna ratuje US Army. Wypadek armii amerykańskiej w Polsce!

Redakcja malydziennik

Naukowcy są pewni! Nasi czworonożni pupile rozumieją wszystko co…

Redakcja malydziennik
Ładuję....