RELIGIA

Ale jaja. Clintonn chce zostać… NIE UWIERZYCIE!!!!

Hillary Clinton rozważa zostanie metodystycznym pastorem lub świeckim kaznodzieję – poinformowal Bill Shilady, pastor i kierownik duchowy Clintonowej.

Według Shilady’ego Clinton zawsze pragnęła być ordynowanym duchownym metodystycznym i głosić kazania. Wspomina o tym także Kenneth Woodward, który już w 1994 miał usłyszeć, że Clinton zawsze miała w sobie takiego pragnienie. Jednak w tamtym czasie Clinton poprosiła Woodwarda, by ten nie pisał o tym, obawiała się bowiem, że jej wizerunek będzie zbyt pobożny.

 

Shilady wydał ostatnio książkę, która jest zbiorem codziennych rozważań biblijnych, które wysyłał on Hillary Clinton podczas kampanii prezydenckiej. Część z nich polityk wykorzystała podczas kampanii prezydenckiej.

 

Zdaniem Shilady’ego Clinton mogłaby być wielkim pastorem, ale… jest mało prawdopodobne, by ukończyła obecnie seminarium i przyjęła ordynację pastorską. Bardziej prawdopodobne jest jego zdaniem, że stanie ona za kazalnicą jako kaznodzieja świecki.

 

Kłopot z tymi deklaracjami Clinton jest tylko taki, że podczas jej kampanii prezydenckiej często znajdowała się ona w konflikcie z wielkimi religiami, a jej osobiste poglądy na temat homoseksualizmu sprzeczne są z nauczaniem Zjednoczonego Kościoła Metodystycznego, którego jest członkiem.

Źródło: LifeSiteNews.com

Komentarze

Zobacz także

MOCNE ŚWIADECTWO! Bóg pokazał im jakie są SKUTKI ABORCJI!

Redakcja malydziennik

To jest moc. Takie jest nasze zadanie. NIEWIARYGODNE!

Redakcja malydziennik

To HIT Internetu! Śpiewający klerycy w … metrze! ZOBACZ!

Redakcja malydziennik
Ładuję....