CYWILIZACJA

Ale akcja! Udzielił ślubu pod wpływem alkoholu i może trafić za to za kratki nawet na 3 lata! I wcale nie chodzi tu o wino mszalne

Ruszył proces wójta gminy Żelazków, który został oskarżony o udzielenie ślubu pod wpływem alkoholu. Oskarżony nie przyznaje się do winy i tłumaczy, że pół litra alkoholu wypił dopiero po ceremonii.

"Zaniechał wykonania nakazu zachowania uroczystej formy, godnego zachowania w miejscu pracy, a czynność prawną prowadził w stanie nietrzeźwości nie mniejszej niż 2,4 promila alkoholu we krwi" – powiedział prokurator Maciej Leki.

 

Świadkowie zeznają, że mylił nazwiska, bełkotał i zapomniał o obrączkach! Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. Do zdarzenia doszło 21 listopada 2015 roku. Policję do Urzędu Gminy w Żelazkowie wezwał jeden z gości weselnych – policjant z Poznania.

Sąd Rejonowy w Kaliszu dwukrotnie umorzył postępowanie przeciwko oskarżonemu. Na skutek apelacji prokuratury sąd okręgowy dwa razy uchylał postanowienia sądu rejonowego. Kolejną rozprawę sąd wyznaczył na 13 października.

Źródło: telewizjarepublika.pl

Komentarze

Zobacz także

Ta roślina zabija … komórki rakowe w 48 godzin! ZOBACZ!

Redakcja malydziennik

Choć raz feministki zrobiły coś dobrego. Zasmucony Polański nie pojawi się na gali Cezarów

Redakcja malydziennik

Dziecko z zespołem Downa to dla nas BŁOGOSŁAWIEŃSTWO! ZOBACZ niesamowite świadectwo

Ładuję....