POLITYKA

Alan Ames w Warszawie. Niezwykłe spotkanie i modlitwa o uzdrowienie z autorem książki „Oczami Jezusa”

Słynny mistyk Carver Alan Ames, autor bestsellera „Oczami Jezusa”, 19 maja 2017 roku wygłosi niezwykłe świadectwo swojego życia oraz uzdrowienia przez Boga. Spotkanie odbędzie się w warszawskim kościele pw. Andrzeja Boboli przy ul. Rakowieckiej 61.

 

Świadectwo Alana Amesa poprzedzi Msza Święta, która rozpocznie się o godz. 19. Następnie autor opowie o swoim dramatycznym życiu, w którym został sponiewierany przez zło. Ames był bowiem gangsterem i – jak twierdzi – niemal nie istnieje taki grzech, którego nie popełnił. Głębokie nawrócenie przeżył w ciągu jednej nocy, gdy stanął twarzą w twarz z osobowym złem. Z duchowej opresji wybawił go Pan Jezus. Alan Ames do dzisiaj postaje wierny Bogu i jest wielkim czcicielem Eucharystii. Po świadectwie rozpocznie się Adoracja Najświętszego Sakramentu.

 

Alan Ames doświadcza prywatnych objawień i pozostaje pod opieką kapłana, przyznaną mu przez biskupa miejsca, gdzie mieszka. Ames jest również autorem licznych książek, w tym najsłynniejszej – „Oczami Jezusa”, która powstała właśnie na podstawie jego osobistej relacji z Panem Jezusem.

 

"Oczami

 

Ames posługuje także niezwykłym darem modlitwy o uzdrowienie. Dlatego po wygłoszeniu świadectwa, odbędzie się indywidualna modlitwa nad każdym z uczestników tego spotkania.

 

W maju tego roku ukazała się najnowsza książka Alana Amesa „Za zasłoną”, w której znajdują się najbardziej poruszające świadectwa, jakie charyzmatyk wygłosił w wielu krajach świata, podczas podróży ewangelizacyjnych.

 

Alan Ames jest charyzmatykiem i ewangelizatorem. Pochodzi z Irlandii. Od wielu lat mieszka w Australii. Znajduje się pod stałą opieką duchową m.in. biskupa miejsca.

 

Źródło: Wydawnictwo Esprit

Komentarze

Zobacz także

Kukiz ROZNIÓSŁ NA STRZĘPY "ścierwo pismackie" z WP.PL!

Redakcja malydziennik

Prezydentura Biedronia wielkim sukcesem? Nic takiego! Właśnie radni odmówili mu absolutorium

Redakcja malydziennik

Wreszcie sprawiedliwość! Policja zatrzymała protestujących przeciwko "Klątwie", ale tego samego dnia…

Redakcja malydziennik
Ładuję....