CYWILIZACJA

AKTUALIZACJA: czy to będzie pierwszy dzień APOKALIPSY? Jeszcze nie ma południa, a już zaatakowano w kolejnym miejscu!

Na stacji metra Parsons Green w Londynie doszło do wybuchu. Brytyjskie media donoszą o panice i poparzeniach u niektórych pasażerów.

Ładunek prawdopodobnie ukryty był w koszu znajdującym się w tylnej części peronu. Na stacji metra wybuchła panika, media donoszą o kłębach dymu, trwa ewakuacja. Są poparzeni i ranni. 

 

O 8.50 (9.50 czasu polskiego) do wagonu metra wpadła "kula ognia", wg relacji twitterowiczów udało się wyskoczyć z wagonu. Po kilku minutach do akcji włączyła się policja.

 

Do eksplozji doszło jednak o 8.55 (9.55). Ludzie mieli być przerażeni, moment ten jest opisywany jako "surrealny". Policja po kilku minutach zapowiedziała, że nie będzie komentowała sprawy pośpiesznie. Ze zdjęć zamieszczonych w sieci wydaje się, że wybuch został uruchomiony przez kable wystające z siatki termicznej, w której było białe wiadro.

 

Do BBC z kolei dzwonił człowiek informujący o nożowniku w okolicach stacji. Informacja te jest niepotwierdzona. Wiadomo, że wstrzymano kursowanie metra w tym rejonie.

Źródło: telewizjarepublika.pl/ mirror.co.uk

Komentarze

Zobacz także

Szokujące nagrania z kliniki aborcyjnej! Ludzkie życie warte jest…

Redakcja malydziennik

Czego potrzebuje dusza Lenina? Nie zgadniecie, co uznali muzułmanie i Żydzi?

Redakcja malydziennik

Tak Szwedzi przyjmują "wszystkich" imigrantów: właśnie odmówili azylu NAJSTARSZEJ EMIGRANTCE ŚWIATA. Sprawdź, ile ma lat!

Redakcja malydziennik
Ładuję....