CYWILIZACJA

AKTUALIZACJA: czy to będzie pierwszy dzień APOKALIPSY? Jeszcze nie ma południa, a już zaatakowano w kolejnym miejscu!

Na stacji metra Parsons Green w Londynie doszło do wybuchu. Brytyjskie media donoszą o panice i poparzeniach u niektórych pasażerów.

Ładunek prawdopodobnie ukryty był w koszu znajdującym się w tylnej części peronu. Na stacji metra wybuchła panika, media donoszą o kłębach dymu, trwa ewakuacja. Są poparzeni i ranni. 

 

O 8.50 (9.50 czasu polskiego) do wagonu metra wpadła "kula ognia", wg relacji twitterowiczów udało się wyskoczyć z wagonu. Po kilku minutach do akcji włączyła się policja.

 

Do eksplozji doszło jednak o 8.55 (9.55). Ludzie mieli być przerażeni, moment ten jest opisywany jako "surrealny". Policja po kilku minutach zapowiedziała, że nie będzie komentowała sprawy pośpiesznie. Ze zdjęć zamieszczonych w sieci wydaje się, że wybuch został uruchomiony przez kable wystające z siatki termicznej, w której było białe wiadro.

 

Do BBC z kolei dzwonił człowiek informujący o nożowniku w okolicach stacji. Informacja te jest niepotwierdzona. Wiadomo, że wstrzymano kursowanie metra w tym rejonie.

Źródło: telewizjarepublika.pl/ mirror.co.uk

Komentarze

Zobacz także

Była feministką i zwolenniczką aborcji. Dowiedziała się, że poczęła się, gdy pięciu mężczyzn zgwałciło jej matkę! To był początek przemiany!

Watykański paszport dla chłopca, którego chcą zamordować brytyjskie władze? Nie pierwszy raz Kościół ratuje skazanych przez władzę na zagładę!

Przemoc w Polsce. Coraz częściej w domowym zaciszu

Redakcja malydziennik
Ładuję....