POLITYKA

Agresja emigrantów zaczyna się w Polsce: ciemnoskórzy napastnicy dotkliwie ranili Polaka w Częstochowie

Jak donosi „Dziennik Zachodni”, w centrum Częstochowy doszło do ataku na 25-latka. Młody mężczyzna został dotkliwie pobity i raniony maczetą. Policja ustala szczegółowy przebieg zdarzenia.

Do zdarzenia, o którym pisze „Dziennik Zachodni”, doszło w nocy w sobotę, 27 maja. 25-latek, mieszkaniec powiatu częstochowskiego, wraz ze znajomymi wracał z imprezy, gdy w okolicach Liceum im. Henryka Sienkiewicza przy alei Najświętszej Maryi Panny zostali oni zaczepieni przez grupę pięciu mężczyzn o ciemnej karnacji, prawdopodobnie obcokrajowców.

 

Według relacji dziennika, początkowo między powracającymi z imprezy a grupą mężczyzn wywiązała się utarczka słowa, lecz szybko przeszło do rękoczynów. W pewnym momencie mężczyźni wyciągnęli maczety. Zaatakowani zaczęli uciekać, jednak jeden z nich, 25-letni mężczyzna potknął się i przewrócił. Napastnicy dotkliwie pobili go i ranili maczetami.

 

Mężczyzna doznał ran cięto-tłuczonych twarzy. Policjanci zbierają materiał dowodowy i ustalają szczegóły zdarzenia.

Źródło: telewizjarepublika.pl

Komentarze

Zobacz także

Theresa May, premier Wielkiej Brytanii, w szczerym wywiadzie mówi o swojej wierze. "Wiara prowadzi mnie we wszystkim, co robię"

Redakcja malydziennik

Polska walczy o bardzo ważną pozycję w świecie. W końcu!

Redakcja malydziennik

Dzieci go nie chcą. Wybrany bezprawnie!

Redakcja malydziennik
Ładuję....