CYWILIZACJA

Absurdalna logika aborcjonistów. Za gwałt ma być karane dziecko, nie gwałciciel

Straszliwy gwałt w Rimini, jakiego dopuścili się imigranci na Polce, jak zwykle posłużył aborcjonistom, do przypuszczenia ataku na obrońców życia. Na Twitterze i na Facebooku dostałem setki pytań o to, czy Polka z Rimini powinna dostać pigułkę dzień po.

Straszliwą ironią tego pytania jest zaś to, że pytanie o to, czy kobiecie powinno się podać środki, których celem jest (potencjalne) zabicie niewinnego dziecka, najczęściej i najmocniej zadają ci, którzy na samą sugestię, że gwałciciele powinni być skazani na karę śmierci, reagują absolutnym oburzeniem, sugestią, że to skandal i zbrodnia. 

 

W ten sposób ujawniają oni swoją straszliwą logikę. Ich zdaniem zabijać można i trzeba najsłabszych (choć wszystkie badania wykazują, że aborcja w niczym nie pomaga zgwałconej kobiecie, a jedynie jej szkodzi), silnych zaś – w tym gwałcicieli – trzeba bronić. Na karę śmierci trzeba skazywać niewinnych, na karę cierpienia ofiary, a sprawców chronić przed odpowiedzialnością. Straszliwa to logika, ale doskonale ukazująca istotę myślenia aborcjonistów.

 

Tomasz P. Terlikowski

Źródło: Maly Dziennik

Komentarze

Zobacz także

Bazylika Grobu Świętego właśnie została oddana do użytku po renowacji, ale… grozi zawaleniem. Sprawdź, dlaczego

13-letnia bohaterka. Miała 10-lat, gdy ojczym zaczął ją gwałcić. Zaszła w ciążę. „Gdybym ją abortowała, świat straciłby wspaniałą osobę”

Redakcja malydziennik

Księżyc to część Marsa? Donald Trump wprawia astronomów w osłupienie

Adam Gaafar
Ładuję....