WYDARZENIA

Aborcjonista przyznał, że kocha zabijać dzieci. Tego było już za wiele. Jego kariera właśnie dobiega końca

Aborcjonista, który groził nożyczkami chirurgicznymi działaczowi pro-life i krzyczał, że kocha zabijać dzieci, traci licencję. Już więcej dzieci nie zginie z jego ręki.

W 2016 roku jedna z organizacji pro-life opublikowała film, na którym dr Robert Santella.z San Diego grozi nożyczkami chirurgicznymi działaczowi pro-life i wykrzykuje w jego kierunku przerażające rzeczy. 

 

Kiedy obrońca życia pyta się, czy tymi nożyczkami będzie rozrywał nienarodzone dzieci, Santella wykrzykuje:  "Ja kocham to, kocham!"

 

Działania przeciwko dr. Santanelli podjęła California Medical Board. Ogranizacja uznała, że zachowanie lekarza było nieprofesjonalne i skandaliczne. Ostatecznie lekarz poniesie dotkliwą karę. Z końcem roku zostanie pozbawiony prawa wykonywania zawodu. 

 

Przy okazji na światło dzienne wyszły inne przewinienia lekarza. Okazało się, że tak przeprowadzał aborcję, że naraził na niebezpieczeństwo utraty życia swoją pacjentkę. 

 

"Od dawna wiedzieliśmy, że Santella jest zagrożeniem dla społeczeństwa. Od dawna walczyliśmy o odebranie mu licencji na wykonywanie zawodu lekarza” – mówi Tory Newman, prezes Operation Rescue.

 

W końcu się udało!

Źródło: LifeSiteNews.com/MalyDziennik.pl

Komentarze

Zobacz także

Eutanazja, Kurtyzana… Rodzice naprawdę chcieli TO zrobić swoim dzieciom

Redakcja malydziennik

Żegnaj, Aniołku. Eli Thompson, chłopiec urodzony bez nosa, nie żyje

Redakcja malydziennik

W Niemczech rośnie liczba dzieci żyjących w ubóstwie. Plan kanclerz Merkel z imigrantami w roli głównej nie powiódł się?

Redakcja malydziennik
Ładuję....