CYWILIZACJA

Aborcjonista przyznał, że kocha zabijać dzieci. Tego było już za wiele. Jego kariera właśnie dobiega końca

Aborcjonista, który groził nożyczkami chirurgicznymi działaczowi pro-life i krzyczał, że kocha zabijać dzieci, traci licencję. Już więcej dzieci nie zginie z jego ręki.

W 2016 roku jedna z organizacji pro-life opublikowała film, na którym dr Robert Santella.z San Diego grozi nożyczkami chirurgicznymi działaczowi pro-life i wykrzykuje w jego kierunku przerażające rzeczy. 

 

Kiedy obrońca życia pyta się, czy tymi nożyczkami będzie rozrywał nienarodzone dzieci, Santella wykrzykuje:  "Ja kocham to, kocham!"

 

Działania przeciwko dr. Santanelli podjęła California Medical Board. Ogranizacja uznała, że zachowanie lekarza było nieprofesjonalne i skandaliczne. Ostatecznie lekarz poniesie dotkliwą karę. Z końcem roku zostanie pozbawiony prawa wykonywania zawodu. 

 

Przy okazji na światło dzienne wyszły inne przewinienia lekarza. Okazało się, że tak przeprowadzał aborcję, że naraził na niebezpieczeństwo utraty życia swoją pacjentkę. 

 

"Od dawna wiedzieliśmy, że Santella jest zagrożeniem dla społeczeństwa. Od dawna walczyliśmy o odebranie mu licencji na wykonywanie zawodu lekarza” – mówi Tory Newman, prezes Operation Rescue.

 

W końcu się udało!

Źródło: LifeSiteNews.com/MalyDziennik.pl

Komentarze

Zobacz także

Feministkom naprawdę odwala. „Gdyby kobiety nie zostały zgwałcone przez gangi migrantów, to…”. To niewiarygodne, że kobieta może mówić coś takiego

Redakcja malydziennik

W Iranie dzieci trafiły do więzienia. Wszystko dlatego, że TAŃCZYŁY

Redakcja malydziennik

Wskoczył do wody podczas szalejącej BURZY! Chciał ze sobą skończyć!

Redakcja malydziennik
Ładuję....