CYWILIZACJA

Aborcjoniści w histerii. To jest facet, którego już boją się aborcyjne potęgi!

Neil Gorsuch jeszcze nie został sędzią Sądu Najwyższego, a już boją się go potężne i dysponujące miliardowymi budżetami organizacje aborcyjne. Dlaczego? Bo on może zlikwidować ich potęgę i doprowadzić do znaczącego spadku ich dochodów.

Nie powinny zatem zaskakiwać histeryczne reakcje wielkich instytucji aborcyjnych na jego nominację. Ich liderzy apelują, by zablokować jego nominację. – Prosimy senatorów, by dokładnie przeanalizowali wypowiedzi Neila Gorsucha i zagłoowali przeciw kandydatowi, który może zagrażać życiu i zdrowiu amerykańskich kobiet – podkreślała Vicki Saporta, szefowa amerykańskiej National Abortion Federation.

 

Z identycznym apelem zwróciła się do aborcyjnych polityków inna organizacja NARAL Pro-Choice America. Jej liderka Ilyse Hogue sugeruje, by użyli wszystkich dostępnych środków, w tym także obstrukcji, byle tylko zablokować jego nominację. – Neil Gorsuch stanowi egzystencjalne zagrożenie dla legalnej aborcji w USA – mówi liderka aborcjonistek. I dodaje: „trzeba zrobić wszystko, by uniemożliwić mu nałożenie sędziowskiej togi”.

 

I trudno się aborcjonistom dziwić. Jeśli Gorsutch zostanie sędzią SN, to niewątpliwie przybliży się czas odrzucenia wyroku Roe kontra Wade, a to będzie oznaczać, że radykalnie zmniejszy się dostępność zabijania dzieci w USA.

Źródło: LiveAction

Komentarze

Zobacz także

Uważaj na syrop glukozowo-fruktozowy! To największy WRÓG!

Poseł PO Nitras szaleje! Chce legalizacji w Polsce związków homoseksualnych!

Krwawa rzeź w Las Vegas została zorganizowana przez organizację terrorystyczną. Przyznało się do niej…

Redakcja malydziennik
Ładuję....