CYWILIZACJA

A jednak! IMGW ostrzega Polaków. ZOBACZ co się może wydarzyć!

Wyż znad północy przyniesie w piątek napływ cieplejszego powietrza. Na południu i wschodzie Polski możliwe są lokalne burze, a nawet grad.

Piątek przyniesie słoneczną i pogodną aurę na przeważającym obszarze kraju. Na Podlasiu przez Podkarpacie po Opolszczyznę trzeba liczyć się ze zmienną aurą. Chmury i przejaśnienia przeplatać się będą z przelotnymi opadami deszczu i burzami. Lokalnie może spaść nawet grad.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał nawet ostrzeżenia 1. stopnia przed burzami dla województwa podkarpackiego, świętokrzyskiego, małopolskiego i śląskiego. W woj. lubelskim możliwe są burze z gradem.

Temperatura powietrza wzrośnie. Na północy słupki rtęci pokażą od 20 do 24 stopni Celsjusza. Na pozostałym obszarze będzie jeszcze cieplej, od 25 do 28 kresek.

sksl/rmf24

Komentarze

Zobacz także

Takiej hipokryzji nie można znieść! Amnesty International po raz kolejny zapomina o prawach nienarodzonych

Redakcja malydziennik

Protestancki ksiądz chyba minął się z powołaniem: biskup wyrzucił go z diecezji, bo szukał partnerki na portalu randkowym

Tajne laboratorium, dziwny stworek i internet. Oto doskonały przepis na FAKE NEWSA. Tak doskonały, że aż interweniowała policja

Redakcja malydziennik
Ładuję....