CYWILIZACJA POLITYKA

SKANDAL! Pedofilia w LGBT. Szef parady i urzędnik MSZ proponują 14-latkowi…

Dziennikarze śledczy szwedzkiego dziennika “Svenska Dagbladet” założyli fikcyjne konto 14-letniego Davida w celu zbadania skali problemu pedofilii wśród społeczności LGBT. Efekty okazały się szokujące!

Złożono ponad 100 ofert seksualnych chłopcu z fikcyjnego konta, który niedawno odkrył, że jest homoseksualistą. Poprzez forum społeczności LGBT i aplikację Grindr wysyłano mu także zdjęcia organów płciowych. Jak się okazuje pedofilia w LGBT stanowi spory problem.

 

CZYTAJ TAKŻE: (WIDEO) SZOKUJĄCY pościg za 21-latką. Na tylnym siedzeniu wiozła…

 

Jedną z osób składających propozycje seksualne 14-latkowi był m.in. szef fundacji Stockholm Pride, która jest organizatorem parady równości w Sztokholmie. Mówił o seksie BDSM (sado-maso) z chłopcem i obiecał „nauczyć go wszystkiego”. Zadawał intymne pytania i wyraźnie zaznaczył, że chce poznać chłopca seksualnie. Prosił go przesłanie nagich zdjęć i filmów.

 

„Svenska Dagbladet” zidentyfikowała także innego mężczyznę, który próbował spotkać się z 14-letnim chłopcem jako wysokiego urzędnika w Ministerstwie Spraw Zagranicznych, które mimo to odmówiło skomentowania tych informacji.

 

Źródło: dorzeczy.pl

Komentarze

Zobacz także

Późna aborcja zabija także kobiety. Jaime Morales wykrwawiła się na śmierć

Redakcja malydziennik

WOW! Biały Dom jak z bajki. Melania Trump pokazała świąteczne dekoracje, nie zabrakło akcentów religijnych

Redakcja malydziennik

Szatan je OPĘTAŁ. Feministki zaatakowały nożem wolontariusza Fundacji Pro – Prawo do życia

Ładuję....