CYWILIZACJA

6-latka błagała go o życie. On „wzruszony” zamordował ją i podzielił na kawałki. ZWYRODNIALEC z Polski wciąż na wolności

Ta opowieść mrozi krew w żyłach. Pedofil z Polski nie tylko, jak sam chwalił się kolegom-pedofilom – wykorzystywał seksualnie 6-latkę, ale też zamordował ją, podzielił na części. Policja o tym wie, ale nie jest w stanie ustalić jego adresu. Zwyrodnialec jest na wolności.

O sprawie informuje dzisiejszy „Fakt” i „Polsat News”. A materiały są porażające. Mężczyzna, zwany Piotrem (w rzeczywistości Krzysztof P.), chwali się, że uśpił dziewczynkę, przez trzy godziny ją gwałcił. „Muszę ci powiedzieć, że bardzo wzruszający był moment, kiedy mała prosiła, by jej nie zabijać” – opowiadał znajomemu. A potem zabił dziecko. „Musiałem ją trochę podzielić na części” – dodał na zimno. 

 

Nie jest to pierwsze przestępstwo zboczeńca. Wcześniej przez wiele godzin gwałcił dzieci, podduszał je, a także handlował zdjęciami pedofilskimi. Policja o wszystkim wiedziała, od dawna namierzyła jego rozmowy, ale… jako że mężczyzna mieszkał w Rosji, to – jak sama twierdzi – nie była w stanie ustalić jego adresu. Sprawę więc zawieszono. Dziennikarce Polsat News ustalenie adresu zajęło 2 tygodnie. Mężczyznę odwiedził reporter z kamerą. A Zbigniew Ziobro sprawę odwiesił. I aż trudno nie zadać pytania, kto i dlaczego tak długo chronił zboczeńca?

 

Źródło: Fakt

Komentarze

Zobacz także

Czy to już ohydne spustoszenie w miejscu świętym?

Redakcja malydziennik

Oto szczegóły programu "Za Życiem"

Redakcja malydziennik

Dwóch facetów NIGDY nie stworzy małżeństwa. W tej tezie nie ma nic kontrowersyjnego. To FAKT, który próbują teraz zakrzyczeć słudzy ojca kłamstwa

Ładuję....