Zwyrodnialec OKRADŁ hospicjum! Pomóż go znaleźć!

screenshot youtube.com
W sobotę 29 lipca w wałbrzyskim hospicjum im. św. Jana Pawła II ukradziona została skarbonka z pieniędzmi. Internauci są zdeterminowani i chcą złapać złodzieja.
Kradzież miała miejsce około 13.30. Mężczyzna w szarej bluzie z kapturem wszedł do hospicjum i wyrwał skrzynkę z datkami na hospicjum. Zdarzenie zarejestrowały kamery znajdujące się na miejscu. Na obrazie nie widać jednak twarzy złodzieja.

 

"Na zamieszczonych nagraniach widać zakapturzoną postać, może ktoś rozpozna po sylwetce i sposobie poruszania złodzieja, który okrada ludzi chorych i cierpiących" - czytamy w apelu, który umieścili na Facebooku pracownicy hospicjum. Renata Wierzbicka, prezes Polskiego Towarzystwa Opieki Paliatywnej Oddział w Wałbrzychu, które opiekuje się hospicjum na Piaskowej Górze, tłumaczy, że pielęgniarki rzuciły się w pościg, ale nie dały rady dogonić złodzieja.

Internauci masowo odpowiedzieli na prośbę o pomoc. Nagrania udostępniają na swoich tablicach setki internautów. My również publikujemy je w Małym Dzienniku z prośbą o przyłączenie się do akcji.

 Autor: FK

Źródło: gosc.pl

19:54 1 sierpnia 2017


Popularne

Polityka
Cywilizacja
Religia
Opinie