CYWILIZACJA

Została zgwałcona, była zdecydowana na aborcję, zrobili jej USG. Gdy zobaczyła swoje dziecko już wiedziała… TAK JAK ONA ZACHOWUJE SIĘ WIĘKSZOŚĆ KOBIET

„Zawsze błogosławiony” – tak zatytułowała swój wpis o synu Danielle z Pensylwanii. Kobieta została zgwałcona, ale urodziła synka, Eliego Samuela. Dlaczego? Bo zobaczyła go na USG, i już wiedziała, że to człowiek.

Danielle została zgwałcona, gdy była pod wpływem silnych środków przeciwbólowych. Krótko później dowiedziała się, że jest w ciąży, a ojcem jej dziecka jest gwałciciel. – To była dla mnie jak okrutny żart – mówi i dodaje, że zawsze była zdania, że w takiej sytuacji kobieta powinna mieć prawo do aborcji. 

 

On a sam die była na nią jednak zdecydowana. Wahała się. Wykonywała kolejne testy, rozmawiała w klinikach aborcyjnych. Aż wreszcie, gdy była już niemal gotowa na aborcję, lekarze doradzili jej przeprowadzenie USG, by dowiedzieć się, w jakim wieku płodowym jest jej dziecko. Zrobiła to, a gdy na ekranie zobaczyła dziecko już wiedziała… – Zobaczyłam tam formujące się dziecko i wiedziałam, że nie mogę abortować dziecka, które jest we mnie – opowiada.

 

I nie ma w tej decyzji nic wyjątkowego. Jak wynika z badań Elliot Institute aż 69 procent zgwałconych kobiet, które zachodzą w ciąże, decyduje się na urodzenie dziecka. Część z nich oddaje je do adopcji, ale sporo samodzielnie je wychowuje (taką decyzję podjęła też Danielle). Jakby tego było mało aż 80 procent kobiet, które w takiej sytuacji zdecydowały się na aborcję żałuje tej decyzji, która jedynie wzmaga traumę związaną z aborcją. Brak natomiast kobiet, które żałowałyby, że dziecko zostało urodzone. 

 

Danielle tylko potwierdza te dane. – Jestem taka szczęśliwa, że urodziłam mojego najmłodszego syna z powodu grzechu jego ojca. On tak wiele wniósł w moje życie, w życie mojego kościoła i innych. Życie nie byłoby takie samo bez mojego wspaniałego chłopca Eliego – podkreśla.

Źródło:

Komentarze

Zobacz także

Równouprawnienie? Tak naprawdę UE chce zabrać matki jak najszybciej od dziecka. Nowa dyrektywa KE de facto skraca urlop macierzyński

Zwyrodnialcy zamordowali go we własnym domu! Otrzymał 29 pchnięć nożem!

Redakcja malydziennik

Wojna o dusze trwa! Gates chce zmienić naukę Kościoła na temat antykoncepcji!

Ładuję....