Żona Macrona WYMYKA się potajemnie z Pałacu Elizejskiego! W jakim celu?

lavenir.net
Pierwsza Dama Francji robi potajemne "wypady" z Pałacu Elizejskiego. Podobno ucieka w ten sposób przed stresującą atmosferą jaka tam panuje - twierdzą paryskie media, według których 64-letnia Brigitte Macron wymyka się prezydenckiej rezydencji bocznymi drzwiami z zakrytą twarzą chcąc pozostać incognito.
Francuskie brukowce utrzymują, że żona prezydenta Emmanuela Macrona dokonuje po cichu eskapad na miasto. Czoło zakrywa czapką z daszkiem i owija się szalem tak, by przechodnie bądź paparazzi nie mogli jej rozpoznać na ulicy. Wszystko odbywa się pod dyskretną ochroną policjantów w cywilu. Samochód, którym podróżuje Paryżu nie ma zwyczajowej eskorty funkcjonariuszy na motocyklach, żeby nie zwracać na siebie uwagi.

 

Osoba z bliskiego otoczenia Brigitte Macron, powiedziała mediom, że prezydentowa spotyka się w taki sposób ze znajomymi i nie czuje się "uwięziona" w Pałacu Elizejskim. Pierwsza Dama Francji ponoć uskarża się, że jej mąż za dużo pracuje i boi się o jego zdrowie. Emmanuel Macron nie śpi po nocach i budzi ministrów wysyłając im SMS-y.


Autor: pw

Źródło: rmf24.pl

13:08 9 października 2017Video
Polityka
Cywilizacja
Religia
Opinie