POLITYKA

„Znajdujemy się na krawędzi globalnej apokalipsy”. Azjatycki kardynał ostrzega przed nowym Holokaustem!

– Zmiana klimatu jest bombą atomową, która w każdej chwili może wybuchnąć. Znajdujemy się na krawędzi ekologicznej apokalipsy – ostrzegał kard. Charles Bo, arcybiskup Yango w przemówieniu do duchownych tuż przed Wielkim Postem.

– Obecnie stoimy w obliczu ekologicznego Holokaustu – mówił kardynał Bo. – To bardzo poważny moment. Papież Franciszek od dawna podnosi głos ostrzegając przed tym nadciągającym zagrożeniem, kiedy mówi o współczesnym grzechu, grzechu ekologicznym, który może być popełniany indywidualnie lub zbiorowo przez ludzi, którzy niszczą Matkę Ziemię – mówił kardynał. 

 

Lekarstwem na to zagrożenie ma być proroczy głos na rzecz miłosierdzia i promowanie sprawiedliwej ekologii. – Chciwość powoduje ekologiczny terroryzm przeciwko matce ziemi. Zmiana klimatu zachodzi, ziemia się nagrzewa, co powoduje zjawisko „uchodźców ekologicznych” – mówił kardynał.  Jego zdaniem zmiana klimatu jest bombą atomową, która w każdej chwili może wybuchnąć. – Ekologiczna apokalipsa jest skutkiem ekologicznych grzechów przeciwko stworzeniu – dodał kardynał.

Źródło: LifeSiteNews.com

Komentarze

Zobacz także

Segregacja względem płci abortowanych dzieci nie jest fikcją. Na szczęście w jednym ze Stanów będzie to zakazane

Coraz mniej Polaków myśli o emigracji. W Polsce jest coraz lepiej!

Owsiak przestał milczeć! Przez ministra sprzęt medyczny WRACA do magazynów.

K.D.
Ładuję....