POLITYKA

Złodziej całuje w policzek swoją ofiarę. To naprawdę NIEPRAWDOPODOBNE, co zrobiła ta babcia

92-letnia Pauline pakowała właśnie do samochodu zakupy z marketu, kiedy podszedł do niej nieznajomy mężczyzna. Ostrzegł, że ma broń i jeśli nie dostanie pieniędzy, to strzeli… Myślicie, że staruszka się wystraszyła?

Groźby mężczyzny nie zrobiły na kobiecie żadnego wrażenia. Spokojnie mu odpowiedziała, że nie da mu żadnych pieniędzy. I dodała: „Jeśli mnie zabijesz, ja pójdę do nieba, a ty do piekła”. Ku zdziwieniu rabusia powiedziała także, że się niczego nie boi, bo w tym samochodzie razem z nią jest Jezus i jest zawsze tam, gdzie i ona. 

 

Po tych słowach wydarzyło się coś niezwykłego. Mężczyzna zaczął się nerwowo rozglądać, a z jego oczu popłynęły łzy. Pauline opowiada, że napastnik powiedział, że musi się pomodlić. Kobieta na te słowa powiedziała: „Możesz modlić się zawsze i wszędzie, kiedy tylko chcesz”. 

 

Następnie kobiecie tak się zrobiło żal mężczyzny, że postanowiła oddać mu wszystkie pieniądze, które miała przy sobie. Było to w sumie około 10 dolarów: „Dałam mu te pieniądze, tylko powiedziałam, żeby ich nie wydał na whisky”. 

 

A wtedy mężczyzna podziękował jej i…ucałował ją w policzek! 

 

Źródło: hellochristian.com/Mały Dziennik

Komentarze

Zobacz także

W Szwecji rośnie ilość stref "no-go", a policja zmienia ich nazwę

Redakcja malydziennik

Kancelaria Sejmu jasno apeluje: Do środy do godz. 12.00 posłowie PO mają opuścić salę plenarną. Inaczej…

Redakcja malydziennik

Dziś 17 września, 78 lat temu Polska otrzymała cios w plecy zadany przez Związek Sowiecki

Redakcja malydziennik
Ładuję....