CYWILIZACJA

Złapano już dwójkę odpowiedzialną za zamach w Londynie! Co z tego, jeżeli służby zgodnie przyznają: kolejny atak jest "oczekiwany"

Władze brytyjskie aresztowały kolejną osobę w związku z atakiem na stację metra w Londynie. Państwo islamskie zadeklarowało odpowiedzialność za atak w stacji Parsons Green w londyńskim podziemiu.

21-letni mężczyzna został aresztowany w Hounslow w sobotę przez detektywów z London Metropolitan Police Counter Crorism Command. "Został aresztowany zgodnie z art. 41 ustawy o terroryzmie, podejrzany pozostaje w areszcie” – poinformowała policja w oświadczeniu w niedzielę.

 

Wcześniej policja aresztowała 18-letniego podejrzanego w porcie w Dover w sobotę. Państwo islamskie zadeklarowało odpowiedzialność za atak w stacji Parsons Green w londyńskim podziemiu. Materiał wybuchowy, owinięty w plastikową torbę, został ukryty w wiadrze, następnie wybuchł w porannych godzinach szczytu na stacji metra.

 

Nie było ofiar śmiertelnych, ale co najmniej 30 osób zostało rannych. Po wybuchu bomby, Wielka Brytania podniosła poziom zagrożenia terrorem na "krytyczny", czyli najwyższy poziom, co oznacza, że kolejny atak jest "oczekiwany".

Źródło: telewizjarepublika.pl

Komentarze

Zobacz także

Już żerują na śmierci Alfiego i bólu jego rodziców ! Zobacz co się stało !

Redakcja malydziennik

W życiu nie zgadniesz, co to za tabletki z podobizną Donalda Trumpa!

Redakcja malydziennik

Masakra! Zaatakowano kibiców. Zginęło 14 osób!

Redakcja malydziennik
Ładuję....