Zdesperowana matka próbuje sprzedać własne mleko, by zdobyć pieniądze na leczenie dziecka

You Tube
BBC podało informację o filmie opublikowanym na jednym z chińskich portali internetowych na którym przekazana jest historia kobiety i jej męża, którzy w desperacki sposób próbują uratować swoje dziecko, które znajduje się na oddziale intensywnej terapii.
Według BBC, film ukazujący chińskie małżeństwo które za wszelką cenę stara się zdobyć pieniądze na leczenie ich chorego dziecka, od momentu udostępnienia go na portalu, został odtworzony ponad 2,4 mln. razy i napisano pod nim około 5 tys. komentarzy.

 

Nagranie, zrealizowano w Shenzhen Children's Park w prowincji Guangdong w Chinach.

 

Na materiale filmowym, matka informuje, że sprzedaje własne mleko, aby jak najszybciej zebrać pieniądze potrzebne na leczenie jednej z bliźniaczek, która znajduje się na oddziale intensywnej terapii w miejscowym szpitalu.

 

Mąż kobiety wyjaśnił, że już teraz, winni są szpitalowi dużą sumę pieniędzy, która jeszcze wzrośnie.

 

Jedno z biur prasowych, potwierdziło oficjalnie, że przedstawiana w filmie historia naprawdę ma miejsce. Rodzice zostali zweryfikowani a opisane zdarzenia są prawdziwe.

 

Reakcja internautów na tę sytuację jest w większości przychylna. Ludzie wspierają kobietę i doceniają jej determinację. Nie zabrakło jednak także internetowego „hejtu”. Wiele osób skupiło się jednak na krytyce tamtejszej opieki medycznej i za skandal nazywają to, de czego zmuszeni są zdesperowani rodzice chorej dziewczynki.

 Autor: gb

Źródło: Telewizja Republika

14:09 6 lutego 2018


Popularne

Polityka
Cywilizacja
Religia
Opinie