POLITYKA

Zamieszki w Hamburgu są POTĘŻNE! Melania Trump nie może nawet wyjść z hotelu!

Pierwsza Dama Stanów Zjednoczonych przebywa razem z mężem, Donaldem Trumpem, na szczycie państw G20 w Hamburgu. Nie może jednak uczestniczyć w programie dla małżonek światowych liderów, bo nie jest w stanie opuścić hotelu.

Policja, z uwagi na niewystarczające bezpieczeństwo, zabroniła opuścić Melanii Trump hotelu. Pierwsza Dama była zaproszona na rejs statkiem, a także na zwiedzanie ośrodka ds. badań klimatu. Agenda spotkania, z uwagi na zamieszki, została jednak zmieniona.

 

Podobne problemy dotyczyły także sekretarza stanu Stanów Zjednoczonych, Rexa Tillersona. Przez protestujących nie doszło do spotkania pomiędzy nim, a szefem niemieckiej dyplomacji Sigmarem Gabrielem.

 

W Hamburgu, gdzie odbywa się szczyt 20 najbogatszych państw świata, doszło do licznych zamieszek – płoną samochody, opony i kosza na śmieci. Straży pożarnej zgłoszono tylko do południa 150 pożarów, a raniono już 160 policjantów. Porządku na ulicach Hamburga próbuje strzec 20 tys funkcjonariuszy.

Źródło: gosc.pl

Komentarze

Zobacz także

Atak na biuro PiS w Szczecinie!

Redakcja malydziennik

Kant? Platon? Kartezjusz? Brytyjscy studenci ich nie chcą, bo… NIE ZGADNIESZ, CO SIĘ IM ZARZUCA! W każdym razie wyrzucić trzeba studentów!

Redakcja malydziennik

Wyrzucenie Memchesa i Gottesmana z PR 24 to głupota i błąd. Będziemy za to płacić!

Ładuję....