Zachód kapituluje przed TERRORYZMEM! Zobacz Video!

screenshot youtube.com
Publikujemy nagranie z Birmingham, wykonane przez jednego z naszych czytelników. Widać na nim zapory antyterrorystyczne, które stały się już elementem codziennego widoku w krajach zachodnich, w tym w Wielkiej Brytanii. Co będzie następne? Gumowe noże?
"Birmingham przygotowuję się do otwarcia kiermaszu świątecznego, wskutek czego postawione zostały betonowe zapory, aby uniemożliwić potencjalnym terrorystom wjechanie z impetem w ludzi- tak usłyszałem w radiu. Na serio." - pisze pan Wojciech.

 

"Ktoś na pewno powie, że to świetny pomysł z tymi barierami i ograniczeniami. Poniekąd może mieć rację, niemniej jednak, nie tak powinna wyglądać walka z terroryzmem moim zdaniem. To oni nas powinni się bać, nie na odwrót. Powinni bać się konsekwencji, gdzie często ich nie ma, bądź są znikome. Nam nie trzeba betonowych zapór, a brak przyzwolenia na swawole i jurysdykcje ekstremistów. Bariery to powinny być już dawno ustawione, ale w polityce europejskich krajów i mentalnie w głowach ekstremistów. Mamy przykład po zamachu w Manchesterze, że nie cofną sie przed niczym... dokonując bestialskiego ataku na dzieci!" - konkluduje nasz czytelnik.

 

Nie sposób nie przyznać mu racji. Zachód zamiast zapobiegać chorobie stara się ją leczyć objawowo... jak tak dalej pójdzie w Anglii doczekają się wykrywaczy metalu na każdym rogu ulicy, w sklepach będą sprzedawane gumowe sztućce, samochody będą obite poduszkami i będą posiadały jednobiegową skrzynią biegów... strach pomyśleć. Poniżej film:

 Autor: fk

Źródło: www.youtube.com/Vojtas MK

8:59 29 października 2017Video
Polityka
Cywilizacja
Religia
Opinie