RELIGIA

Wyjątkowa modlitwa, która uwalnia 1000 DUSZ Z CZYŚĆCA! SPRÓBUJ!

Niesamowita modlitwa św. Gertrudy jest krótka, ale niezwykle skuteczna. Za każdorazowe jej odmówienie Jezus Chrystus obiecał uwolnienie z czyśćca 1000 cierpiących dusz.

Święta Gertruda z Helfty, zwana także Gertrudą Wielką, była benedyktyńską mniszką i jedną z największych średniowiecznych mistyczek. Urodziła się 6 stycznia 1256 r. w niemieckiej Turyngii.

Czytaj także: Oto modlitwa, której nienawidzi szatan! SPRÓBUJ JEJ!

Rodzice św. Gertrudy zmarli, gdy była małym dzieckiem. Gdy miała pięć lat powierzono ją pod opiekę sióstr cysterek w niemieckiej Helftcie. Gertruda spędziła w klasztorze prawie całe dzieciństwo i dorosłe życie. Uczyła się dobrze, odbierając staranne wykształcenie teologiczne i humanistyczne.

Św. Gertruda jest dziś jedną z najważniejszych postaci Kościoła katolickiego. Podczas licznych objawień Pan Nasz podyktował jej modlitwę, za której odmówienie obiecał każdorazowo uwolnienie 1000 dusz z czyśćca.

Oto słowa modlitwy św. Gertrudy:

Ojcze Przedwieczny, ofiaruję Ci Najdroższą Krew Boskiego Syna Twego. Pana naszego Jezusa Chrystusa w połączeniu ze wszystkimi Mszami Świętymi dzisiaj na całym świecie odprawianymi, za dusze w Czyśćcu cierpiące. Za umierających, za grzeszników na świecie, za grzeszników w Kościele powszechnym, za grzeszników w mojej rodzinie, a także w moim domu. Amen.

 

Komentarze

Zobacz także

Dowiedz się, dlaczego szatan bał się papieża Jana Pawła II

Redakcja malydziennik

TO pomoże w wypełnianiu przykazań – mówił o tym dziś Franciszek

Redakcja malydziennik

Tego diabłu najłatwiej jest użyć, aby nas zaatakować! "Uważajcie na siebie!"

Redakcja malydziennik
Ładuję....