Wstęp tylko NAGO! Ta restauracja to marzenie ZBOCZEŃCÓW!

The Independent
Marzenie francuskich zboczeńców się ziściło. W Paryżu otworzono właśnie pierwszą restaurację dla nudystów. Lokal nazywa się O’naturel i jest lokalem gastronomicznym ze specjalną szatnią. Klienci muszą w niej zostawić WSZYSTKIE ciuchy.
Otwarcie lokalu miało miejsce w piątek, ale pierwszymi klientami byli wyłącznie członkowie Paryskiego Stowarzyszenia Naturystów. Wspierali nas od początku, dlatego zarezerwowaliśmy dla nich nasz pierwszy podwieczorek - powiedzieli Mike and Stephane Saada, menedżerowie O’naturel.

 

Restauracja jest w stanie pomieścić około 40 gości. Nie ma w niej okien wychodzących na ulicę, by nie epatować nagością wobec przechodniów. Posiłek kosztuje około 30 euro. Przed wejściem do lokalu klienci proszeni są o zostawienie wszystkich ubrań w garderobie.

 

Ludzie mieszkający w sąsiedztwie restauracji twierdzą, że sąsiedztwo tej restauracji zupełnie im nie przeszkadza. Nie widzimy nic z ulicy, ale wiemy co się tam dzieje. To nie żaden "gabinet masażu" - mówi Mehdi, mieszkaniec okolicy.

 

Odsetek nudystów we Francji rośnie z każdym rokiem. Szacuje się, że na tamtejsze plaże dla naturystów uczęszcza ponad 2,6 mln ludzi. 

 

W przyszłości takie miejsca mogą stać się prawdziwym "szwedzkim stołem" dla muzułmańskich gwałcicieli. Ale o tym chyba francuscy lewacy nie pomyśleli. Autor: fk

Źródło: independent.co.uk / Mały Dziennik

11:29 6 listopada 2017Video
Polityka
Cywilizacja
Religia
Opinie