Włożył kobiecie nóż do pochwy i groził, że zabije jej dziecko! Zwyrodnialec z Anglii!

polishexpress.co.uk
W niebywale okrutny sposób 27-letni Brytyjczyk próbował zmusić swoją ex-partnerkę do usunięcia ciąży. Kobieta zeznała, że mężczyzna wkładał jej nawet nóż do pochwy i groził, że zabije dziecko własnoręcznie.
27-letni Rakim Braithwaite tak bardzo nie akceptował, że jego ex-partnerka jest z nim w ciąży, że wszelkimi sposobami starał się zmusić ją do aborcji. W sądzie Isleworth Crown Court kobieta zeznała, że mężczyzna stosował względem niej szeroko zakrojoną przemoc fizyczną i psychiczną, co zagrażało nie tylko zdrowiu i życiu jej dziecka, ale także i jej zdrowiu. 

 

Mężczyzna kilkukrotnie bił kobietę w sposób tak bestialski, że tylko cud sprawił, że ani jej, ani jej dziecku nie stała się krzywda. Zwyrodnialec kilkukrotnie uderzał swoją ex-partnerkę w twarz, a raz posunął się do tego, że włożył kobiecie do pochwy czubek noża i groził, że zaraz sam własnoręcznie zabije dziecko. Innym z kolei razem potwór groził swojej ofierze, że ją obezwładni i będzie jej deptać po brzuchu, doprowadzając do krwotoku, a jeszcze innym razem – że obleje ją kwasem. 

 
Rakim Braithwaite przed sądem wyparł się wszystkich stawianych mu zarzutów. Mężczyzna jest oskarżony o próbę zabicia 20-tygodniowego płodu. Oskarżony twierdzi, że nigdy fizycznie nie próbował wymusić na kobiecie aborcji, a także zaprzeczył, jakoby stosował względem niej przemoc psychiczną. 


Autor: wk

Źródło: polishexpress.co.uk

12:25 2 października 2017Video
Polityka
Cywilizacja
Religia
Opinie