Włoski księgowy świadomie zaraził wirusem HIV 30 kobiet! Został aresztowany i...

The Irish Times
Mężczyzna poznawał kobiety w internecie, podczas randek kłamał, że ma alergię i nie może używać prezerwatyw. Oszukiwał ofiary, że ma aktualne badania na wirusa HIV. Trzy kobiety zaraziły wirusem swoich mężów, a jedna z nich swoje niemowlę!
33-letni Valentino Talluto ukrywając się pod pseudonimem Hearty Style uwiódł dziesiątki kobiet za pośrednictwem social mediów i portali randkowych, często romansując z kilkoma w tym samym czasie. Łącznie w latach 2006 - 2015 współżył z 53 kobietami. Przypuszcza się, że 30 z nich, zaraził wirusem HIV i przyczynił się do zachorowania u nich na AIDS.

 

"Jego działania miały na celu siać śmierć" - powiedziała włoska prokurator domagając się dla niego wyroku dożywotniego pozbawienia wolności ale po dwunastogodzinnych obradach sąd zdecydował się skazać mężczyznę na 24 lata więzienia.

 

Najmłodsza ofiara zarażona przez mężczyznę miała 14 lat, najstarsza - 40.

 

Matka Valentino Talluto była uzależnioną od narkotyków nosicielką HIV i zmarła, gdy jej syn miał 4 lata, mężczyzna nigdy nie poznał swojego ojca. Powyższe fakty próbował wykorzystać podczas obrony jego adwokat twierdząc, że Valentino nie zarażał kobiet z rozmysłem. Włoskie media podały, że ofiary Talutto płakały, gdy wyrok został odczytany.Autor: fk

Źródło: yahoo.com

12:03 29 października 2017Video
Polityka
Cywilizacja
Religia
Opinie