Wieńce adwentowe i ozdoby świąteczne z PREZERWATYW. Organizacja aborcyjna szykuje się na Boże Narodzenie

LifeNews.com
Planned Parenthood szokuje. Organizacja postanowiła pozyskać pieniądze na swój aborcyjny biznes ze sprzedaży ozdób choinkowych. W tym celu przygotowała je z ...
W te Święta Bożego Narodzenia w Colorado Planned Parenthood sprzedawane są ozdoby wykonane z opakowań po tabletkach antykoncepcyjnych i wieńce wykonane z prezerwatyw. Organizacja w ten sposób chce zasilić swój budżet.

 

„The Mountain Mail” donosi, że organizacja zorganizowała niedawno „noc rzemieślników”, podczas której lokalni artyści i członkowie społeczności malowali stare opakowania po środkach antykoncepcyjnych i przerabiali je na ozdoby świąteczne.

„Pełno opakowań po preparatach antykoncepcyjnych leżało wokół naszego biura. Nie chcieliśmy ich tak po prostu wyrzucać. Postanowiliśmy je pomalować, wystawić w holu i zachęcać do zakupu. W 2016 roku zebraliśmy ponad 3000 dolarów, więc teraz do pomocy zaprosiliśmy lokalną społeczność”. 

 

Za pozyskane ze sprzedaży ozdób choinkowych fundusze organizacja zamierza kupić dla kobiet wkładki wewnątrzmaciczne. 

 

Planned Parerentood nie ma żadnych skrupułów. Jak widać, nawet Boże Narodzenie - radosne świętowanie narodzin Jezusa Chrystusa - wykorzystuje do tego, by zarabiać pieniądze na zabijanie dzieci przed narodzeniem. 

 Autor: gb

Źródło: LifeNews.com/Mały Dziennik

8:44 8 grudnia 2017Video
Polityka
Cywilizacja
Religia
Opinie