Wielkie, przerażające proroctwo Jana Pawła II realizuje się na naszych oczach. Mocne ostrzeżenie KAPŁANA!

Proroctwo św. Jana Pawła II, który przestrzegał przez rozwojem „anty-Kościoła”, który będzie nauczał „anty-Ewangelii” wypełniane jest na naszych oczach przez liderów Kościoła katolickiego, nawet najwyżej ustawionych w hierarchii - mówił kapłan podczas katolickiej konferencji w Rzymie.
Jak podkreślał ks. Linus Clovis z Family Life International podczas konferencji zorganizowanej przez Voice of the Family w Rzymie ta „anty-Ewangelia anty-Kościoła” jest niekiedy trudno rozróżnialna od świeckich ideologii, które odrzucają prawo naturalne i Dekalog. W ich miejsce proponuje lucyferyczny hedonizm, który nie liczy się z nikim i z niczym.

 

Jak podkreśla duchowny rozwój anty-Kościoła następował powoli, ale ostatnio widać go już doskonałe. - W ciągu ostatniego pół wieku kryzys w Kościele narastał - mówił i dodawał, że obecnie przybrał on postać „odrzucenia paradygmatu myślenia naszego Pana „tak-tak, nie-nie” i zastąpienia doktryny duszpasterską praktyką.

 

Najmocniejszy atak anty-Kościoła idzie jednak w kierunku małżeństwa i rodziny, które są fundamentem społeczeństwa i stworzenia. - Jest doskonale wiadome, że jeśli zniszczy się fundamenty cały budynek runie - mówił. - Tym fundamentem jest małżeństwo i rodzina - dodał ks. Clovis. I dlatego, jest zdaniem, anty-Kościół tak mocno pracuje nad ich zniszczeniem. Jakie są tego symptomy? Odrzucanie nauczania na temat antykoncepcji, pseudomiłosierdzie okazywane rozwodnikom w ponownych związkach, a także powolne przekonywanie do akceptacji związków homoseksualnych.

 

Ks. Clovis ostrzegł również katolików, by nie ulegali przekonywaniu, że ów anty-Kościół jest prawdziwym Kościołem. Jednocześnie kapłan podkreślił, że posługa Papieża Franciszka jest prawdziwym błogosławieństwem dla Kościoła, bowiem - za sprawą pewnej niejednoznaczności - ujawniła ogromną większość promotorów anty-Kościoła. - Teraz wierni muszą wybrać za kim pójdą - mówi ks. Clovis.Autor: Tomasz P. Terlikowski

Źródło: LifeSiteNews.com/MalyDziennik.pl

11:03 19 maja 2017Video
Polityka
Cywilizacja
Religia
Opinie