Wielki szturm do Nieba o zdrowie dla małej Sophii. O modlitwę w intencji jej zdrowia prosi Donald Trump

Historia tej małej dziewczynki zainspirowała tysiące ludzi na całym świecie. Kilkuletnia Sophie walczy ze śmiertelną chorobą i liczy na cud. O modlitwę za nią poprosił sam Donald Trump.
Sophia Campa-Peters z Brownfield w Teksasie zmaga się z rzadką chorobą genetyczną, która powoduje, że naczynia krwionośne zatrzymują przepływ krwi do jej mózgu. Mimo że dziewczynka ma zaledwie 9 lat, przeszła już cztery poważne udary. Kiedy miała 6 lat doznała wylewu, po którym lewa strona jej ciała pozostała sparaliżowana. 

 

Lekarze byli przekonani, że dziewczynki nie da się uratować. Tymczasem, ku ich zdumienia, ona robi wszystko, co normalne, zdrowe dziecko. Kiedy zdumieni lekarze pytali ją, jak to jest możliwe, po prostu powiedziała im: "Ponieważ jestem niesamowita!”. 

 

Matka dziewczynki zdradziła, skąd w córce tyle nadziei i optymizmu: "Sophia wierzy w modlitwę, jest przekonana, że ​​modlitwa działa, ponieważ doświadczyła tego we własnym życiu". Sophia wie, że to Bóg ją uzdrowił.

 

O zdrowie dziewczynki modli się sam Donald Trump i zachęca do tego innych - poinformowała sekretarz prasowa Białego Domu: 

 

„Donald Trump poprosił, abym przekazała ci, żebyś kontynuowała walkę, abyś nigdy się nie poddawała, inspirowała nas wszystkich i nigdy, przenigdy nie traciła wiary w Boga, dzięki Niemu wszystko jest możliwe”. Sanders zapewniła Sophię, że ludzie na całym świecie będą się za nią modlić w dniu operacji.

 Autor: gb

Źródło: helloChristian.com/Mały Dziennik

12:56 30 stycznia 2018


Popularne

Polityka
Cywilizacja
Religia
Opinie